Trzy pytania do… Monika Budnik

3540

Co będzie priorytetem dla Klubu w nadchodzącym sezonie 2017?

Każdy rok jest wyjątkowy. Zmieniamy się, jesteśmy bogatsi w doświadczenia. Sezon 2017 to 34 zawodników startujących w naszych barwach, a każdy z nich ma inne potrzeby. Nowym riderom reprezentującym Automobilklub Gorzowski w naszych barwach spróbuję pomóc w zaaklimatyzowaniu się w naszej grupie, raczkującym w motocrossie chciałabym zorganizować jak najwięcej szkoleń, zwłaszcza na torach, na których będą się później ścigać. Zawodnikom z naszego topu będę chciała zapewnić jak najlepszych sparringpartnerów, a także, aby mieli możliwość ścigania się ze sobą nawzajem. Jesteśmy po treningach w Hiszpanii oraz po pierwszym Campie w Polsce dla „setek” z Luisem Carstensem. Odbyliśmy dwudniowe szkolenie w Chojnie dla motocykli dużych, czeka nas jeszcze spotkanie z zawodnikami z Motoklubu Obornickiego, to już nasza tradycja ! Trzech trenerów na torze i frekwencja ponad 30 zawodników – duża sprawa! Priorytetem zawsze było i niezmiennie będzie scalanie drużyny oraz progres jednostek. Myślami jestem już na Campie letnim dla całego Klubu, który chcemy zorganizować pod koniec czerwca lub w lipcu.

Jakie zmiany zaszły w AG od ubiegłego roku (zawodnicy, sponsorzy etc)?

Zmiany… nie lubię zmian! Wolę realizację planów i założeń, udało się nam to kolejny raz, poziom klasyfikacji klubowej utrzymany, sukcesy indywidualne zauważalne. Idziemy do przodu. Sponsorzy Klubu zadowoleni, zostają z nami na następny sezon. Sponsorów indywidualnych dla zawodników przybywa z roku na rok, jest dobrze, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Bal kończący sezon 2016 pokazał nam, że jesteśmy potężną siłą.

Co aktualnie spędza sen z powiek Pani Prezes?

Kompletnie nic, jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem świetnie odnajdującym się w swoim Klubie. Życzcie nam tylko zero kontuzji, a z resztą na pewno sobie poradzimy. Marzeniem moim jest, żeby trzech moich zawodników pojechało w MXoEN.