Anderson, Webb, Tomac, Ferrandis, Barcia, Stewart o starcie w Minneapolis

Zespół Red Bull KTM Factory Racing zakończył 7. rundę mistrzostw AMA Supercross w Minneapolis dzięki podium na którym stanęli Cooper Webb i Marvin Musquin jadących na KTM 450 SX-F FACTORY EDITION. Poniżej wypowiedzi zawodników, nie tylko KTM.

Jason Anderson (1.): Tor już po pierwszym przejeździe zaczął sprawiać spore problemy techniczne. Wiedziałem że tak będzie, stąd symulacyjny kilkudniowy trening w Kalifornii.

Cooper Webb (2.): Nadal nie jestem tam, gdzie chcę być, ale to była świetna noc. Widzę światełko w tunelu.

Marvin Musquin (3.): Miejsca na podium w tym roku nie są łatwe do zdobycia. Zajęło mi trochę czasu zanim wymyśliłem, co robić na upsach żeby być szybszym.

Eli Tomac (6.): To był naprawdę trudny tor z mieszanką przypadkowych kolein. Starałem się zrobić wszystko, co w mojej mocy.

Dylan Ferrandis (9.): Cały czas odczuwam skutki upadków z poprzednich wyścigów. Czeka nas ciężka praca nad poprawą wyników.

Justin Barcia (5.): Była to jedna z trudniejszych nocy jeśli chodzi o jazdę, błąd na starcie w Main Event okazał się pechowy, stąd nie najlepsza pozycja na mecie.

Malcolm Stewart (4.): Odniosłem zwycięstwo w drugim wyścigu co jest bardzo motywujące. Błąd pod koniec Main Event pozbawił mnie podium.

inf. prasowa, fot. Monster Energy