Aplikacja, porady, informacje czyli wszystko, co musisz wiedzieć o Beskid Hero

Ostatnie wieści od organizatorów… Do zawodów pozostała ostatnia prosta. Już za trzy dni uczestnicy zmierzą się z trasą oraz rywalami w walce o tytuł nowego HEROSA Beskidów.

Zanim jednak pierwsi zawodnicy usłyszą sygnał startowy warto dowiedzieć się jak przygotować się na off-roadową imprezę w górach. Z myślą o kibicach oraz zawodnikach została stworzona specjalna aplikacja, którą można pobrać zarówno dla systemu Android jak i iOS. W aplikacji znajdują się wszystkie niezbędne informacje o zawodach, lista startowa, wyniki live, mapy z najciekawszymi punktami – trudnymi, widowiskowymi odcinkami trasy, na które zapraszamy fanów ekstremalnych ściganek. Aby pobrać aplikację należy w sklepie App Store lub Google Play wyszukać ‘Beskid HERO’.

Gdy już wybierzesz punkty do kibicowania pamiętaj – pogoda w górach bywa zmienna, dlatego warto przygotować się na każdy możliwy scenariusz. Odpowiednie obuwie, nakrycie głowy, napoje czy kurtka przeciwdeszczowa to podstawa. Oprócz tego zapakuj do plecaka dobry humor i gadżety do kibicowania na trasie. Trasa w hard enduro oznaczana jest taśmami, jednak nie bez powodu nie jest w pełni wygrodzona – zawodnicy muszą polegać nie tylko na dobrej kondycji, ale również na swoim zmyśle orientacji – dlatego też pamiętaj, aby nie wkraczać bezpośrednio na teren tras, uważaj na walczących o każdą sekundę czasu zawodników i zachowaj szczególną ostrożność, aby event dostarczył Ci niezapomnianych wspomnień i spory zastrzyk adrenaliny.

Wśród atrakcji dodatkowych, na najwierniejszych fanów tej wymagającej dyscypliny czeka Foto Contest, rozgrywany na naszym profilu na portalu Facebook. Każdy z amatorów fotografii ma szansę zyskać miano naszego nowego Foto Ninja – wystarczy ustrzelić jak najlepsze foto i podesłać je do nas. Gra jest warta świeczki, ponieważ do zgarnięcia czeka aż 1000zł ! Więcej szczegółów o konkursie znajdziecie w najbliższych dniach na naszym profilu na facebook’u oraz na stronie www.beskidhero.pl

HARMONOGRAM:

08.06.2018r. – piątek: 

12:30 – start prologu dla wszystkich kategorii

09.06.2018r. – sobota: 

08:30 – start wyścigu kategorii HOBBY i HOBBY MASTERS 

14:30 – start wyścigu kategorii EXPERT i EXPERT MASTER 

10.06.2018r. – niedziela: 

08:30 – start wyścigu kategorii HOBBY i HOBBY MASTERS 

13:00 – start wyścigu kategorii EXPERT i EXPERT MASTERS 

18:00 – dekoracja zawodników w paddocku

fot: Piotr Staroń oraz Przemysław Kita / Agencja Sport UP