Artur Puzio zaprasza na Sky Fighters Moto Gang Live Show

    Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy, skoki na wysokości 3. piętra! To wszystko czeka na Was już 4 sierpnia w Gnieźnie.

    Na stadionie żużlowym odbędzie się niesamowite show oraz zawody o Puchar Prezydenta Miasta Tomasz Budasza. Konkurować będą ze sobą zawodnicy z całej Europy. Widzowie zobaczą najbardziej ekstremalne ewolucje i salta na motocyklach na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią! W programie również będziemy mogli zobaczyć „pokaz tańca” ładowarką BOB CAT oraz jej precyzyjną jazdę na dwóch kołach. Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi i drift oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.

    Niespodzianką będzie wyścig spod taśmy Lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200 konnego Polarisa RZR Turbo. Poza tym skoki na rowerach, rolkach, hulajnogach, wszystko na 11 metrowej Mega Rampie!!! Mega Rampa to jedna z największych ekstremalnych skoczni w Europie. Pokazy tego typu odbędą się w naszym kraju po raz pierwszy. Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vechikuł Czasu. Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17.00 widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie czy zdobyć ich autografy podczas Pit Party.

    inf.prasowa