Beskidzki Rajd Ciężkich Motocykli ENDURO już w kwietniu

  Czy chciałbyś, aby tegoroczny kwiecień na zawsze pozostał w Twojej pamięci? Masz szansę, aby tak się stało jeśli wpiszesz do swojego kalendarza Beskid Rally. Beskidzki Rajd Ciężkich Motocykli ENDURO to impreza dla posiadaczy motocykli enduro o pojemności 499-1300 cm3.

  W najbliższą niedzielę ruszają zapisy TUTAJ .

  Rajd ma charakter amatorskiego przejazdu po wyznaczonych trasach na czas (Rajd Enduro) lub przejazdu rekreacyjnego drogami publicznymi Polski, Czech i Słowacji (Rajd Turystyczny). Rajd skierowany jest do motocyklistów a w części z pomiarem czasu biorą udział tylko pojazdy typu ENDURO. Celem jest propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem, w sposób zorganizowany, w miejscach specjalnie wyznaczonych i przygotowanych.

  Impreza ma również na celu podniesienie umiejętności kierowania motocyklem oraz integrację środowiska motocyklowego. Organizatorem rajdu jest: BSRT – BESKIDZKIE STOWARZYSZENIE RAJDÓW TERENOWYCH. To grupa ludzi, którzy postanowili zorganizować pierwsze górskie zawody ciężkich motocykli enduro w Beskidach.

  Beskid Rally Wiosna 2019 był pierwszą, ale jak przewidywaliśmy nie ostatnią akcją stowarzyszenia. W tej chwili realizujemy jesienną edycję a w przyszłym roku na pewno będą kolejne. Zamierzamy regularnie organizować spotkania, rajdy oraz inne wydarzenia motocyklowe … i nie tylko! Mamy nadzieję, że grono miłośników jazdy offroad powiększy się, a nasz związek rozszerzy działalność na organizację imprez dla samochodów terenowych i quadów.

  Rajd odbędzie się na terenie Gminy Radziechowy- Wieprz, a bazą rajdu jest Ośrodek Wczasowy Azalia w Węgierskiej Górce.