Black Friday w 24MX trwa od 20.11 do 27.11. Szukaj najlepszych ofert

Zbliża się Black Friday i z tej okazji internetowy sklep 24MX rusza z mnóstwem wspaniałych promocji, których nie możesz przegapić!

W tym wyjątkowym roku, jakim jest 2020, z pewnością nie przestaniemy robić tego, co kochamy najbardziej: jeździć! Właśnie dlatego na całej stronie 24MX znajdziesz mnóstwo promocji, od 20 aż do 70%, a także dodatkowych ofert dnia. Upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz i nie czekaj do piątku 27 listopada! Sklep 24MX rusza z wyprzedażą już 20 listopada, więc masz szansę dorwać mocno przecenione produkty w największej kampanii roku jako pierwsza/y! Pamiętaj, 24MX ma wszystko dla Ciebie i Twojego motocykla!

Bądź na bieżąco, bo oprócz wielu atrakcyjnych promocji obejmujących cały asortyment 24MX, na ich stronie codziennie pojawiać się będą 4 dodatkowe oferty cenowe! Jeśli potrzebujesz czegoś nowego dla siebie i motocykla, koniecznie skorzystaj z okazji! Każdego dnia na 24MX znajdziesz 4 nowe produkty w bardzo obniżonych cenach: buty, kaski, ochraniacze, gogle, bagaż, komplety ubrań i akcesoria! Sprawdzaj stronę 24MX i śledź media społecznościowe, żeby nie nie przegapić mega zniżek!

https://redirect.24mx.com/?utm_source=xcross&utm_medium=partner&utm_campaign=BW_2020_MX&utm_content=article