Czy chcesz pojechać trasą Challenge Hero 2020 już dzisiaj?

    Za niespełna dwa miesiące, 12-13 września czeka Was dwudniowy, sześciogodzinny, karkołomny egzamin, który zweryfikuje Waszą kondycję i umiejętności w najbardziej wymagającym wyścigu motocyklowym sezonu 2020 w Polsce.

    Połączenie Hard Enduro, klasycznego Enduro, Cross Country, SuperEnduro i piaszczystego toru Motocross już na pierwszych zakrętach oddzieli chłopców od prawdziwych mężczyzn! Na trasie zawodów znajdzie się wszystko o czym fani ekstremalnej jazdy mogą zamarzyć – strome i techniczne zjazdy oraz podjazdy, przejazdy „na dziko” przez las, ogromne sekcje głazów, szybkie odcinki Cross Country, przejazdy przez głęboki piach na torze Motocross, wymagające odcinki SuperEnduro i klasyczne sekcje Enduro… Aby nieco podsycić Wasz apetyt przygotowaliśmy dla Was krótki helmetcam*, na którym znajdziecie mały przedsmak wrześniowego wycisku.

    *Jest to podgląd na niewielką część trasy, wytyczonej jeszcze „na dziko” – jej finalna wersja na razie pozostanie owiana tajemnicą, jednak już dziś możemy Wam zdradzić, że będzie o wiele dłuższa oraz odpowiednio przygotowana. Zadbamy o to, żeby podczas jazdy nie rozpraszały Was gałęzie walące po kasku!

    inf. prasowa