Czy Tadek Błażusiak pokona Bolta i stanie na najwyższym stopniu podium?

Po rekordowej pierwszej rundzie i imponującym występie Billy Bolta już jutro czekają nas kolejne zmagania w ramach Mistrzostw Świata Enduro.

Tym razem zawodnicy staną na starcie w SachsenArena w Riesa. Organizatorami zawodów są sprawdzone w bojach SE Motorsportverein Riesa i firma produkcyjna „ Auerswald Eventmanufactur. To oni już po raz 6. zadbają o to, aby 6000 widzów miało zagwarantowaną świetną zabawę i emocje sportowe na najwyższym poziomie.

SuperEnduro_Riesa_2019

Miasto Riesa znajduje się w byłych Niemczech Wschodnich, a dokładniej w Saksonii, liczy około 34 000 mieszkańców, jest położone 90 km na wschód od Lipska i 70 km na południowy zachód od Drezna. No i teraz czas na nurtujące wszystkich pytanie: czy Billy Bolt ponownie stanie na najwyższym stopniu podium? A będzie musiał się mocno starać, bowiem Tadek Błażusiak depcze mu po piętach tracąc do Bolta tylko 5 punktów.

Polak niewątpliwie zrobi wszystko, aby wygrać w Niemczech i przejąć inicjatywę. Zapewne i Alfredo Gomez oraz Jonny Walker nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i zrobią wszystko, aby napsuć krwi rywalom. Tak więc już jutro czekają nas wielkie emocje, które można będzie oglądać w enduro tv.com od godziny 18.00.

fot. KTM, superenduro.com