Dla twardzielek i twardzieli – MotoIronMan

  Radomskie Towarzystwo Motocyklowe zaprasza wszystkich odważnych i wytrzymałych na czwartą edycję jedynego w swoim rodzaju triathlonu motocyklowego!!! Impreza odbędzie się na torze offroadowym „KONIÓWKA” oraz na terenie Lasu Kapturskiego w Radomiu (15.10).

  Zawody będą składały się z trzech etapów: motocyklowego, rowerowego i biegu. Etapy te mają wspólny mianownik: offroadowy teren i morderczy wysiłek. W wyścigu może wziąć udział każdy, wyzwanie skierowane jest do amatorów i do profesjonalistów. Na pierwszy ogień (to co motocykliści lubią najbardziej) 15 okrążeń na moto po wymagającym i starannie przygotowanym torze offroad. Następnie jedna z najważniejszych form przygotowania do zawodów motocyklowych czyli 25 km na rowerze MTB, a na deser bieg na dystansie 7,5 km. Udział w MotoIronMan umożliwia bezpośrednią konfrontację z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

  Wystartować może każdy, kto spełnia warunki regulaminu. Najważniejsze z nich to: wiek: minimum 12 lat i więcej, sprawny motocykl enduro/motocross, sprawny rower, ubezpieczenie OC, profesjonalne ubranie: kask, gogle, ochraniacze, rękawice, buty do sportów off-roadowych, stan zdrowia zezwalający na udział w zawodach. Zgłoszenia do zawodów można dokonywać na stronie internetowej www.motoironman.pl oraz na miejscu imprezy w dniu zawodów. Uczestnik/ drużyna zobowiązany jest wnieść opłatę startową w wysokości: 110 zł do dnia 29.09.2017, 130 zł do dnia 06.10.2017, 150 zł w dniu zawodów tj. w dn. 14-15.10.2017

  Regulamin, kategorie i dystanse także dostępne są na stronie www.motoironman.pl

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułTaka Baja
  Następny artykułTylny amor