Dlaczego Roczen w Anaheim 2 znowu znalazł się poza Top 10?

Zawodnicy HRC komentują swoje starty w rundzie AMA Supercross Anaheim 2.

Ken Roczen

Miniony weekend był koszmarem. Ostatnio zmagam się z konfiguracją motocykla i dlatego nie czułem się zbyt komfortowo. Było nam ciężko, poza tym skończyłem wyścig z gorączką. Walczyłem z upsami, które nie są moją mocną stroną. Na jednej z nich zderzyłem się z Andersonem, musiałem się zatrzymać, żeby usunąć piasek z moich gogli i tak nasza noc dobiegła końca. Udało mi się tylko odzyskać 13. miejsce, ale się nie poddajemy. Mamy nadzieję, że pojedziemy do Phoenix z nieco większą pewnością siebie.

Chase Sexton

W Anaheim 2 jechało mi się naprawdę dobrze. W ten weekend część toru z upsami była nieprzewidywalna i miała wiele krawędzi ale sądzę, że dobrze sobie z nimi poradziłem. Czułem się dobrze na motocyklu przez cały dzień, ale jest to ciągły proces doskonalenia; po prostu muszę być lepszy. Eli Tomac i Jason Anderson jechali świetnie, jednak mam nadzieję, że spodziewam się, że w tym roku będę będę w Top3. Wiele się nauczyłem w 2021, więc staram się nie popełniać starych błędów. Chcę być na podium w każdy weekend i ścigać się z tymi facetami.

Hunter Lawrence

Miałem ciężki dzień w Anaheim 2, ponieważ nie uzyskałem odpowiedniego tempa. Tor był trudny podczas głównej imprezy, wyboisty i ciężki do walki. .

Inf. prasowa HRC, fot. VitalMX, HRC, MXA