East River Enduro zaprasza na CABALLERO East River CUP 2021

  Motocykle Fantic już wkrótce dostępne będą na Mazowszu i Podlasiu, a to za sprawą East River Enduro, szkółki i wypożyczalni motocykli enduro.

  Osoby, które chciały spróbować jazdy terenowej motocyklem enduro lub cross właśnie w E.R.E. mogły wypożyczyć motocykl, wszystkie akcesoria i pod okiem trenerów rozpocząć off roadową przygodę na ich podwarszawskim torze.

  Odbywają się na nim nie tylko treningi dla żółtodziobów, w czerwcu 2020 roku chłopaki zorganizowali większą imprezę sprint enduro MiniWATT ( https://youtu.be/mkXyAHEVK34). Teraz E.R.E. idą o krok dalej i zamierzają zająć się dystrybucją jednośladów Fantic. Użycie określenia jednoślady nie jest przypadkowe, bo to nie tylko motocykle. Gama produktów Fantic podzielona jest na 4 grupy: rowery elektryczne, małolitrażowe motocykle enduro i supermoto, wyczynowe motocykle enduro i cross powstające we współpracy z Yamah a oraz seria CABALLERO czyli motocykle w klimacie retro nawiązujące do bogatej historii marki. Właśnie od serii Caballero ekipa E.R.E. zaczyna starania o wprowadzenie Fantica na polskie drogi i bezdroża.

  Zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek 10/12/2020 w MotoX na al. Prymasa Tysiąclecia 74b. W związku z koronawirusem w celu zgłoszenia udziału prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą mailową: kontakt@eastriverenduro.eu lub telefoniczną: +48 508532803. Spotkania w małych grupach odbywać się będą w godzinach 13-20 na których będzie można zapoznać się z motocyklami Caballero oraz ze szczegółami dotyczącymi CABALLERO East River CUP.

  CABALLERO East River CUP to cykl imprez w klimacie Scrambler dla posiadaczy motocykli Fantic Caballero oraz ich przyjaciół. W cyklu przewidziano imprezy zarówno przeznaczone wyłącznie dla użytkowników Caballero, jak również takie, w których mogą wziąć udział posiadacze innych motocykli pod warunkiem zaproszenia ich przez uczestnika CUP-u lub E.R.E. Większość eventów odbędzie się na terenie Mazowsza. Klasyfikacja będzie podzielona na 2 grupy: Caballero CUP – punkty zdobyte na każdej z imprez liczone do klasyfikacji generalnej i walki o nagrodę główną. Druga to Odszczepieńcy/Goście – każda z imprez punktowana osobno. Podczas każdej z imprez będzie kilka sposobów na zdobycie punktów. Eventy będą miały charakter rajdów turystycznych (nie liczy się prędkość), zmagań szybkościowych (próby enduro i flat track), oraz konkurencji specjalnych. Nie trzeba być najszybszym by wygrać!

  Nagroda główna – rower elektryczny Fantic ISSIMO o wartości 13 990zł. Eventy Cupu będą miały zróżnicowany charakter: 3 rajdy turystyczne szutrowo-asfaltowe 70-30 wyścigi Enduro, Zmagania, FlatTrack, szkolenia enduro, rajdowe, FlatTrack, wyprawowe, mechaniczne. Czekaja na Was także wyjazdy zagraniczne.

  Plan imprez:

  1.Integracja & szkolenie zakończone rajdem na roadbook- chatki Typ imprezy: Szkolenie + mini rajd turystyczny 70% off-road, czas: 2 dni, lokalizacja: Baza E.R.E. termin: kwiecień

  2. Scrambler Rally by E.R.E., typ imprezy: rajd turystyczny 70% off-road, czas: 2 dni, lokalizacja: ośrodek agro-turystyczny, termin: maj

  3. Enduro Challenge, typ imprezy: Enduro Sprint, czas: 1 dzień, lokalizacja: baza E.R.E., termin: czerwiec

  4. Bonus: wyjazd bez punktów do klasyfikacji, termin: lipiec

  5. East River Rally, typ imprezy: rajd turystyczny 70% off-road, czas: 2 dni, lokalizacja: ośrodek turystyczny, termin: sierpień

  6. Flat Track Challenge, typ imprezy: Flat Track Race, czas: 1 dzień, lokalizacja: Baza E.R.E., termin: wrzesień

  7. Bonus: Italia Tour – bez punktów do klasyfikacji, czas: 7 dni, lokalizacja: Italia, termin: październik

  8. Bankiet – zakończenie sezonu.

  Podczas imprez wykonywane będą zdjęcia i nagrania video, z materiałów tych zostaną przygotowane relacje prasowe dla patronów medialnych, 7 relacji video dla Moto Wizji i na YouTube, film dokumentalny z całego cyklu (premiera telewizyjna w listopadzie z dodatkowymi materiałami z gali, pamiątkowy Foto Album dla uczestników, kalendarz 2022 Jeśli pracujesz w firmie, która chciałaby współtworzyć CABALLERO CUP zapraszamy do kontaktu.