Ekskluzywne wywiady z Vialle i Seewerem w najnowszym X-cross

  Już za kilka dni w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu X-cross, w którym znajdziecie nie lada gratkę: obszerny wywiad z motocrossową rewelacją i odkryciem sezonu, osiemnastolatkiem, który z mini teamu rodzinnego trafił prosto do największej potęgi w MŚ MX2, do Red Bull KTM Factory.

  Naszym rozmówcą jest nie kto inny jak Tom Vialle. Opowie o zajmujących sprawach z wnętrza wyścigowej stajni i przypomni swoją historię, jak trafił do pomarańczowego giganta. Wywiad miał się początkowo odbyć w Imola, podczas GP Włoch, ale niespodziewany pech i gleba Toma wymusiły przesunięcie naszej rozmowy.

  Tom Vialle

  Do tego kolejna extra rozmowa, tym razem z Jeremy Seewerem podczas MXoN. Dowiecie się min. jak Szwajcar widzi siebie jako niespodziewanego wicemistrza świata klasy MXGP. Obydwa wywiady zrealizowałem podczas największej i finałowej imprezy sezonu, czyli Motocrossu Narodów w Assen. Mimo katastrofalnych warunków pogodowych nasz wyjazd przyniósł naprawdę obfity plon. Polecam, bo tego nie przeczytacie nigdzie indziej! Ale to nie koniec…

  Z uwagi na ograniczenia objętościowe w gazecie mamy jeszcze dla Was specjalny suplement, czyli część drugą rozmowy z Tomem Vialle, która ukaże się w grudniu, ale na łamach naszej strony www.

  fot: Alek Skoczek