Enduro Motoboyz Challenge nadchodzi

A jednak! Druga edycja zawodów Hard Enduro i SuperEnduro (7.10.2017) pod nazwą Enduro Motoboyz Challenge nadchodzi! Wyścig odbywa się bez podziału na klasy, bo jak się bawić, to się bawić.

Zaczynamy od eliminacji: każdy zawodnik jedzie dwie próby, potem próba Super Enduro – jedno okrążenie, próba Hard Enduro – jedeno okrążenie. Wyścigi Two Riders – według uzyskanych czasów dobieramy dwójki, które startują w wyścigu na wcześniej wylosowanym torze! Rzut monetą wskaże, gdzie odbędzie się próba.

Żeby każdy zawodnik miał szasę walczymy do dwóch wygranych. Przegrany zawodnik odpada, ale nie kończy swojej jazdy. Bierze on udział w wyścigu Head Hunters. Wygrany zawodnik przechodzi dalej i walczy z zawodnikiem z wygranego poprzedniego bądź następnego wyścigu. Wyścig Head Hunters – wszyscy zawodnicy odpadający z wyścigu Two Riders walczą w wyścigu wspólnym! Start z jednej lini startowej, trzy okrążenia Super Enduro i trzy okrążenia Hard Enduro.

I wreszcie FINAŁ: dwóch najlepszych riderów mierzy się w wyścigu trzech okrążeń na torze Super Enduro i trzech okrążeń Hard Enduro. Wygrywa pierwszy na mecie. Trasa jest mocna. 51 przeszkód, 6 km ostrego trzymania kierownicy, wolna, ale techniczna. Spróbujecie?

fot. Marcin Fedorowicz

Relacja na żywo tutaj! https://www.youtube.com/motoboyzpl

FB