Enduro Race – ostateczna rozgrywka

Finałowe starcie w Lidzbarku Warmińskim! Wrzesień to bez wątpienia jeden z najbardziej off-roadowo elektryzujących miesięcy w polskim kalendarzu motorsportu! Wszystko za sprawą Red Bull 111 Megawatt, którego czwartą edycję przeżyliśmy w miniony weekend.

Działo się! Ale jak się okazuje, to nie koniec wrażeń, jakie czekają na Was w tym miesiącu! Jeśli mimo 111 Megawatt wciąż mało Wam piachu, to chłopaki z północy zapraszają na finałową eliminację zawodów KTMSKLEP.PL ENDURO RACE!

Już 24 września w Lidzbarku Warmińskim zapowiada się ostre ściganie! Zawody KTMSKLEP.PL ENDURO RACE od kilku dobrych lat stanowią stały punkt w kalendarzu imprez off-roadowych. W sumie nic dziwnego. Świetny teren, organizacja na najwyższym poziomie, dwa rodzaje wyścigów – MX i Enduro – a wszystko to podczas eventu dedykowanego zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Podczas sierpniowej rundy drugiej, w najsilniejszej z klas, mianowicie S1 mogliśmy na przykład zobaczyć w akcji Oskara Kaczmarczyka, który po zawodach nie krył, że ze względu na sporą ilość piachu, zawody uważa za dobry trening przed Megawatt. Kaczmarczyk, dla którego chlebem powszednim jest Hard Enduro i SuperEnduro, o imprezie w Lidzbarku Warmińskim i przygotowaniu trasy, wypowiadał się następująco: FILM Sezon zbliża się jednak ku końcowi i jak zapowiadają organizatorzy zawodów, najwyższa pora by wyłonić mistrzów tegorocznej serii! Jeśli startowałeś więc w pierwszej i drugiej eliminacji tego sezonu, to na finale nie może Cię zabraknąć!

A jeśli nie startowałeś w ogóle, to… nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wpadł i na własnej skórze przekonał się czym jest KTMSKLEP.PL ENDURO RACE! Zapisz się już dzisiaj i odliczaj do zwieńczenia najbardziej pomarańczowej serii wyścigowej w kraju! Formularz zgłoszeniowy można pobrać, wypełnić i przesłać poczta e-mail na adres: klub@wamk-lidzbarkwarminski.pl. Najświeższe informacje dotyczące rundy finałowej KTMSKLEP.PL ENDURO RACE 2017, oficjalna strona TUTAJ 

fot. Łukasz Kręcichwost