Enduro Rally 24 zaprasza

Mega impreza na Mazurach. Nie boisz się jazdy w nocy? Czytasz roadbooki? Lubisz wyzwania? Ta impreza jest dla Ciebie! Enduro Rally 24 to sportowo-turystyczny rajd enduro, promujący aktywność sportową oraz ducha rywalizacji, odbywający się w jednym z najciekawszych regionów w Polsce pod względem walorów turystycznych.

Przygotowane klasy rajdu pozwolą dopasować się każdemu maniakowi jazdy enduro, a specjalna klasa Rally24 to ukłon w stronę najbardziej ambitnych i wytrwałych zawodników. Enduro Rally 24 to innowacyjny rajd, gdzie nawigacja odbywa się z użyciem roadbooka na przewijarki lub elektronicznego, z użyciem smartfonów, a etap nocny to esencja nawigacji w terenie. Będą też nagrody, których fundatorami są Valvoline, Acerbis, Husky. Sponsorem głównym jest Warta. Wszelkie info dotyczące motocykli (lekkie i ciężkie endurówki), trasy, regulaminu, nagród, zakwaterowania i zapisów znajdziecie na www. endurorally24.pl

Impreza odbędzie się w dniach 21 – 23.09. 2018 Trasa rajdu poprowadzi uczestników w okolicy miejscowości Giżycko – Węgorzewo – Gołdap – Olecko – Ełk – Giżycko. Baza rajdu – Kamionki k/Giżycka. Organizatorem jest Tomek Staniszewski, wieloletni organizator rajdów off-road i enduro, z cyklu Land Rover Loop, Winter Czelendż, Carpatia Loop, Mamry Loop. Organizator i uczestnik wypraw off-road i enduro na większości kontynentów. Autor samotnych wypraw enduro i projektów off-road 4×4. Uczestnik i pomocnik organizatorów rajdów off-road w Polsce (w randze Mistrzostw Polski) i za granicą. Uczestnik rajdu Ładoga Trophy w Rosji. Autor projektu iDakar i wielu innych… Wspierają go Mirek Antoniewicz, Grzesiek Urban, Maciek Więckowski, Dariusz Kuciel.