Endurówki na start!!!

Patrycja Komko i Joanna Modrzewska zapraszają endurowe dziewczyny do udziału w nowo powstałym cyklu treningów i zawodów Cross & Enduro Women’s Cup 2018. Czekają na Was niesamowite przeżycia, a treningi zostaną przygotowane tak, abyście poczuły się komfortowo.

Ze względu na charakterystykę trasy w Skrzypcu zapraszamy dziewczyny, które jeżdżą co najmniej pół roku! Omówimy prawidłową pozycję na motocyklu, przestudiujemy trasę zawodów i wspólnie ustalimy tor przejazdu, poćwiczymy zjazdy, podjazdy oraz przeanalizujemy błędy (jeśli takowe będą). Naszym patronem medialny jest magazyn sportów motorowych, a zarazem portal internetowy X-cross oraz kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl, gdzie będziemy zamieszczać relacje z naszego super weekendu + mnóstwo fot z treningu, ale przede wszystkim startu w zawodach! Pamiętajcie, żeby jeździć trzeba jeździć! Do zobaczenia!!!

Camp Treningowy I, Skrzypiec 24-25.03., koszt: trening + udział w zawodach = 200 zł od osoby. W cenie treningu zapewniamy przekąski, owoce + trunek + wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Noclegi należy rezerwować we własnym zakresie (pomożemy w wyszukaniu miejscówki). Zainteresowane osoby prosimy o informację na email: patrycja.komko@gmail.com.