Finałowe rozstrzygnięcie w Lidzbarku Warmińskim! Święto off-roadu nadchodzi… (formularz zgłoszeniowy)

Tak bez wątpienia można określić to, co w dniach 4-5 sierpnia będzie się działo w Lidzbarku Warmińskim, który będzie gospodarzem eliminacji Mistrzostw Polski i Pucharu Polski CC oraz finałowej rundy najbardziej pomarańczowej imprezy w kraju – KTMSKLEP.PL ENDURO RACE.

Co ciekawe, finałowy wyścig serii 2018 to punktowanie podwójne, tak więc podczas 90-minutowego biegu enduro, głodni adrenaliny i off-roadowych doznań riderzy, będą mieli co robić! Stawka MX także niech zakasa rękawy i szlifuje formę, bo do startu pozostało niewiele czasu!

Ponad 160 zawodników z całego kraju, a wśród nich takie ikony ze światka PRO jak Damian Bykowski, Czarek Lewko czy Grzesiek Kargul, setki rozradowanych i czerpiących radość kibiców zarówno z pierwszych promieni wiosennego słońca oraz pełnej emocji rywalizacji w wyścigach MX oraz Enduro – właśnie tak zapamiętaliśmy kwietniową inaugurację KTMSKLEP.PL () ENDURO RACE 2018! Jak będzie podczas rundy drugiej stanowiącej zwieńczenie sezonu? Przekonamy się już wkrótce! Organizatorzy zapewniają jednak, że wszyscy głodni ścigania, którzy zjadą wówczas do Lidzbarka Warmińskiego, na pewno nie wyjadą z niego niewyjeżdżeni!

Finał serii to w przypadku wyścigu enduro aż 1,5h (po odmiennej trasie niż MP i PP CC) z na pewno – jak bywa w przypadku ekipy organizującej event – z nowymi, wymagającymi sekcjami. Bo gdy jest hard, jest zabawa! Prace na trasie idą pełną parą! Ekipa Warmińskiego Auto-Moto Klubu nie omieszkała już podzielić się kilkoma gorącymi fotkami z trasy na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku. Jak zapewnia team odpowiedzialny za przygotowanie trasy, będzie wymagająco, ale przejezdnie. Zresztą zobaczcie sami co tam się dzieje!

Finał tegorocznego cyklu pomarańczowej imprezy, będącej owocem współpracy Warmińskiego Auto-Moto Klubu, autoryzowanego dealera KTM z Olsztyna KTMSKLEP.PL, firmy Budokop Betom oraz Platinum Orlen Oil odbędzie się dokładnie 5 sierpnia przy ul. Wrzosowej w Lidzbarku Warmińskim. Jako stały patron medialny wydarzenia nie tylko osobiście stawimy się wówczas na miejscu, ale także zachęcamy do startu, bo… warto! A więc jak, jesteś READY TO RACE? Jeśli tak, to już teraz wypełnij formularz online i dołącz do listy startowej!

fot. X-cross. ARC