Freestyle Heroes: Niesamowite show z wyjątkowymi bohaterami nadchodzi!

  Już 23 marca Miasto Gliwice zaprosi wszystkich do Areny Gliwice, czyli najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce, na pierwsze polskie show sportów ekstremalnych.

  Niesamowitych emocji dostarczą widzom zawodnicy z najwyższej póki – znamy pierwsze nazwiska i gwarantujemy, że będzie to coś, czego widzowie w Polsce w takim wymiarze jeszcze nie widzieli!

  Wśród ponad trzydziestu zawodników, którzy zmierzą się w aż siedmiu dyscyplinach, nie zabraknie utytułowanych zdobywców medali X Games oraz aspirujących młodych talentów. W tej wyjątkowej międzypokoleniowej batalii na motocyklach zobaczymy między innymi: Marcina Łukaszczyka i Bartka Ogłazę, którzy na co dzień latają pokazy i zawody reprezentując barwy swojego teamu Freestyle Family.

  Ale to nie jedyni riderzy, którzy zaprezentują widzom tricki na wysokości niemal trzeciego piętra. Zza wschodniej granicy przyjedzie do Gliwic Nick Ivankov, z Włoch Leonardo Fini, a z Czech Ondrej Zaruba i Radek Bilek. Kolejne nazwiska zdradzimy niedługo. „Spalinowy” zespół uzupełnią Gerhard Mayr, który wykona salto w tył pojazdem buggy oraz bracia Patryk i Maciej Siekaj, którzy udowodnią, że quadem też można latać z rampy i wykonywać tricki. Podczas show zobaczymy również zawodników na rowerach.

  Latając zarówno na BMX, jak i MTB pokażą, że czasem mniej znaczy więcej. Ze względu na mniejszą wagę, tricki na rowerach potrafią być bardziej zapierające dech w piersiach, niż te na motocyklach. Wśród startujących nie zabraknie: Dawida Godźka, Pavla Alekhina, czy Adolfa Silvy. Te nazwiska są gwarancją potężnej dawki adrenaliny i tricków, które poderwą widzów z krzesełek. Będą też zawodnicy latający z rampy na rolkach oraz na hulajnogach. Czegoś tak spektakularnego widzowie na południu Polski jeszcze nie widzieli, to pewne.

  Wisienką na torcie jest fakt, że to właśnie widzowie będą jedynym sędzią tego wieczoru. Od osób, które wybiorą się 23 marca do Areny Gliwice, zależeć będzie wynik pojedynku młodych i głodnych sukcesów zawodników z tymi nieco starszymi, już utytułowanymi. Young Freaks vs Old School Rockers – dwa pokolenia, setki tricków, jeden sędzia i jeden werdykt. Wygrać mogą tylko najlepsi i to Wy o tym będziecie mogli zdecydować! Freestyle Heroes to niezwykle dynamiczne show, naszpikowane ewolucjami z najwyższej światowej półki. Do tego niesamowite efekty pirotechniczne i gorące Psycho Dolls, które zaprezentują swój wyjątkowy show z akrobacjami i ogniem. Będzie gorąco! To możemy zagwarantować już teraz.

  Wy zagwarantujcie sobie świetny początek wiosny i kupcie bilety już teraz. Aby zdobyć najlepsze miejsca musicie się pospieszyć, bilety rozchodzą się szybko. Znajdziecie je TUTAJ