Gas Gas rusza do frontalnego ataku w sezonie 2020. Taddy komentuje start na Gas Gas

  Koniec plotkom, jest oficjalny komunikat! Gas Gas wjeżdża w sezon 2020 i motocykle tej marki zobaczymy na MXGP, mistrzostwach Enduro i na Rajdzie Dakar jako zespoł Factory.

  Dzięki sojuszowi z zespołem Standing Construct, znacząco zaznaczy swoją obecność w Arabii Saudyjskiej dzięki udziałowi w Rajdzie Lai Sanz i startom Tadka Błażusiaka na arenach Enduro i Extreme Enduro. „Standing Construct GasGas Factory Racing” to pierwszy zespół tej marki na Mistrzostwach Świata reprezntowanym przez Glenna Coldenhoffa i Ivo Monticelli .

  Glenn ColdenhoffSzef mojego zespołu zadzwonił do mnie i powiedział o możliwości jazdy z GasGas, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Osiągnięcie statusu oficjalnego Teamu przez Standing Construction jest nagrodą za ich ciężką pracę i profesjonalizm. To naprawdę duży krok dla zespołu; mają za sobą fabrykę z całym wsparciem i zasobami. Naprawdę nie mogę się doczekać dalszej pracy z tą fantastyczną grupą ludzi i jestem zaszczycony i zmotywowany do reprezentowania tej nowej marki w klasie MXGP. 

  Taddy Błażusiak: Jestem podekscytowany, że mogę być częścią tej nowej przygody. Jestem z KTM od zawsze, więc jest to dla mnie nowy kierunek i to zaszczyt być pierwszym zawodnikiem w nowej erze GasGas.

  Robert Jonas, wiceprezes ds. sportów motorowych: GasGas to kolejna fascynująca historia dla naszego działu sportów motorowych. Laia na pewno znakomicie da sobie radę promując nasz zespół na Dakarze, wspaniale jest mieć kierowcę tej klasy co Taddy jeśli chodzi o pierwsze kroki programu Enduro. 

  fot. GasGas, future7media