Głodni hardkorowego ścigania? 10 października rusza MAXXIS HardEnduroSeries Germany

Ze względu na aktualne warunki związane z koronawirusem, charakter imprezy będzie zbliżony raczej do Superenduro i rozgrywany na terenie o mniejszej powierzchni niż dotychczas.

Ograniczona została także liczba zawodników (100). Impreza będzie dostępna także dla widzów, ale na innych zasadach: trzeba wcześniej zarejestrować się on line. Pierwszy wyścig w Reetz już 10 października.

Potem kolejno 24.10. Tenneco Extreme Enduro Neuhaus-Schierschnitz, 31.10.2019 Isegrim Enduro Schwepnitz, 21 marca Weinberg Enduro Hamma, 17.04. 1. Hardenduro im Hexenkessel Reisersberg. 21 maja Heaven or Hell Xtreme Enduro Crimmitschau. Na liście zgłoszeń (lista jest cały czas otwarta) znalazł się m.in. Bartosz Klepacz (Klub Motorowy Szczecin), który zamierza zaliczyć wszystkie rundy HardEnduroSeries Germany. Bartek ma już za sobą start w minionym sezonie i tak go komentuje: Jeśli będzie jak w Schwepnitz to grubo. Takich przeszkód na trasie jak tam typu super enduro nie widziałem w jednym miejscu na żadnych zawodach. Swój start zgłosili także Adrian Soćko i Paweł Sawicki. Pojawi się również Kevin Gallas, były mistrz świata Juniorów SE, znany także z występów w Krakowie.

https://www.facebook.com/hardenduroseriesgermany/