Good news, jest progres! Diverse Extreme Team partnerem motorsportu!

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy o przedłużeniu kontraktu sponsorskiego najlepszego polskiego zawodnika Freestyle Motocrossu – Marcina Łukaszczyka, a już dziś wracamy z kolejnym newsem – marka Diverse Extreme Team wkracza jeszcze mocniej w świat motorspotu!

Marka odzieżowa Diverse poza wsparciem Marcina, postanowiła w tym roku zostać partnerem ciekawych motocyklowych imprez w Polsce jak Mistrzostwa Świata Super Enduro /7 grudnia, TAURON Arena Kraków/ czy zawody Hard Enduro: KCH Dynamit /25-25 maj, Chrzanów/ i Beskid HERO /7-9 czerwca, Międzybrodzie Bialskie/.

Warto zaznaczyć, że podczas wydarzeń organizowane będą dodatkowo konkursy fotograficzne Diverse Photo Contest skierowane zarówno do amatorów jak i profesjonalnych fotografów /szczegóły znajdziecie na profilach na FB poszczególnych wydarzeń/. Pierwsze zawody za kilka tygodni, jednak już dziś zaserwujemy Wam mały przedsmak sportowych emocji jakie czekają Was w tym sezonie. Na przystawkę zapraszamy do obejrzenia efektów sesji fotograficznej, stworzonej z myślą o miłośnikach moto w wersji górskiego Hard Enduro oraz „upalania w piachu” – w rolach głównych Oskar Kaczmarczyk – utalentowany zawodnik motocyklowego Enduro oraz Tomasz Gagat – zawodnik i organizator imprez motocyklowych.

Za obiektywem stanął jeden z najlepszych fotografów sportów akcji – Łukasz Nazdraczew. Oskar w mistrzowskim stylu pokazał nam jak wklejać się w piaszczyste zakręty, płynnie pokonywać sekcję whoopsów i efektownie wznieść piaszczystą szprycę spod koła na torze w Dąbrowie Górniczej. Z Tomkiem z kolei mieliśmy okazję podejrzeć tereny tegorocznej edycji jego zawodów i musimy szczerze przyznać – uczestnicy Beskid HERO 2019 zdecydowanie nie będą się nudzić!

Autor informacji – Agencja Sport UP