Gorrrrące newsy ze sztabu X Kociewskiego Rajdu Enduro 2020

  Baza Rajdu będzie zlokalizowana na polu powyżej toru motocrossowego w Sulnówku jadąc w kierunku drogi powiatowej nr 1242C.

  Start i początek odcinka pomiarowego będzie zlokalizowany na drodze gminnej, jedziemy tą drogą w kierunku Sulnówka do linii lasu i skręcamy w prawo, skrajem lasu dojeżdżamy do nowego toru super enduro, następnie przejazd drogą leśną do toru MX i po jego pokonaniu mamy metę odcinka pomiarowego. Teraz jedziemy dalej trasą dojazdową w kierunku miejscowości Kozłowo i tam mamy odcinek ok. 1 km z ruchem lewostronnym, następnie pokonujemy małą przeprawę błotną i po strzałkach kierunkowych dojeżdżamy do PKP (Punkt Kontroli Przejazdu) z elektronicznym odczytem chipa, no i wracamy trasą leśną bardzo malowniczą i krętą na miejsce startu (parking).

  WAŻNE INFO

  1. Aby zostać sklasyfikowanym, zawodnik musi pokonać 3 pełne okrążenia włącznie z odcinkiem pomiarowym i odczytem chipa w PKP (decyduje najkrótszy czas) pokonania odcinka pomiarowego.

  2. Długość jednego okrążenia to ok. 15 km

  3. W celu poprawy czasu odcinka pomiarowego zawodnik może jechać większą ilość pełnych okrążeń pod warunkiem , że ukończy okrążenie w czasie trwania zawodów tj. od 11:00 do 16:00

  4. Otrzymane chipy mocujemy na kierownicy motocykla

  Każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy ze zwrotnym chipem oraz posiłek.

  Nagrody: tak jak co roku dla zwycięzców będą wręczane statuetki oraz nagrody rzeczowe

  Klasy: nagradzane pierwsze trzy miejsca w klasie MASTERS i klasie OPEN

  Dojazd: ze Świecia (skrzyżowanie przy Domu Kultury) skręcamy w kierunku miejscowości Drzycim) następnie na rondzie na wprost (drugim zjazdem) za miejscowością Sulnówko po pokonaniu ok. 2km skręcamy w lewo (będą oznaczenia) i kierujemy się na wyznaczony parking.

  UWAGA: w dniu zawodów nie będzie możliwości zapisów, lista zamknięta.