GP Niepodległości po raz drugi na torze SKM Arena w Lemierzycach. Plus „okręgówka”…

    Prawie rok temu, na torze SKM Arena w Lemierzycach (gmina Słońsk), odbyły się zawody z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości – GP Niepodległości.

    Swoją obecnością wydarzenie to uhonorowało prawie 100 zawodników startujących tego dnia w dziesięciu klasach i biorących udział w sumie w 12 wyścigach. Na riderów oczekiwał świetnie przygotowany tor, który był na bieżąco wyrównywany przy pomocy specjalistycznego sprzętu po każdej serii treningowej i wyścigowej. No i mamy powtórkę z rozrywki… 10 listopada, w tym samym miejscu organizator SKM Słońsk zaprasza na GP Niepodległości połączone z III Rundą Mistrzostw Okręgu Lubuskiego w Motocrossie i II Rundę Mistrzostw Okręgu Lubuskiego w Quadcrossie.

    GP Niepodległości 2018

    W zawodach pojadą klasy MX65, MX85,MX Junior, Open, MX2C i MX1C, MX Masters oraz MX Kobiet. Dodatkowo zawodnicy nie posiadający licencji mogą startować w klasie Amator! Start godzina 11.11. Przewidziane są nagrody za wygrane starty w każdej klasie, atrakcyjne nagrody losowe oraz nagroda specjalna dla zawodnika, który wykręci najszybszy czas okrążenia podczas kwalifikacji.