Hit pierwszego numeru magazynu X-cross 2011 – sesja zdjęciowa dziewczyn MX

Za nami 49 wydań magazynu. Jak było? Raz pod górkę, a raz z górki, raz w błocie, raz w deszczu, raz na pustyni, raz gdzieś wysoko w górach.

W styczniu ’19 stuknie nam 50-tka… Zanim jednak dotrze do Waszych rąk jubileuszowe wydanie X-cross, trochę powspominajmy.

Numer pierwszy… Takiej sesji jeszcze nie było. W roli głównej: zawodniczki startujące w Pucharze Polski Kobiet w Motocrossie 2011: Kinga Gajewska (KM MX Chotomów) i Kaja Kamińska (KM Cross EkoKlinkier Lublin). Plus, rzecz jasna – motocykle. Inaczej przecież być nie mogło. Przez kilka godzin Vittorio Roma pracował na planie z dziewczynami, a efekty możecie zobaczyć na stronach naszego magazynu.

Mamy nadzieję, że taka promocja sportów motocyklowych przypadnie Wam do gustu. To, rzecz jasna, początek całej serii, której bohaterkami będą kolejne zawodniczki startujące w Pucharze. Kiedy zakładają ciężkie kombinezony i potężne kaski trudno je na torze rozpoznać. Dlatego postanowiliśmy „nasze” dziewczyny pokazać inaczej, podkreślić ich kobiecość, co wcale nie oznacza, że reprezentują przysłowiową „słabą płeć”.