Husqi specjalnie dla dzieciaków

Husqvarna Motorcycles wprowadza na rynek specjalną ofertę off road dla najmłodszych. Ma zapewnić bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność.

Kask – Ten wysokiej jakości kask sportowy zbudowany jest z włókna węglowego i laminatów, ma wyjmowaną wyściółkę, antybakteryjne wykładziny i podkładki policzkowe. Wyściółka ma także elastyczne panele zapewniające doskonałe dopasowanie.

Gogle– Specjalnie produkowane dla Husqvarny, ze szkłami Lexan ® z pełną ochroną przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Mają też trójwarstwową podszewkę polar/pianka, aby jak najlepiej odprowadzać wilgoć i zapewnić maksymalny komfort.

Koszula zawodnicza– wykonana z oddychającego poliestru (100%), drobno wentylowana, z dwoma panelami z siatki pod pachami i perforowanymi strefami wentylacyjnymi. Ma elastyczny kołnierz LYCRA® oraz wąskie mankiety.

Spodnie – są z niezwykle wytrzymałe (nylon/poliester), z żaroodporną wkładką na siedzisku i odpornymi na ścieranie skórzanymi nakolannikami.

Rękawice – wyposażone w wielokrotne powłoki 3D TPR na palce, mankiety Lycra® i rzep na nadgarstku zapewniające idealne dopasowanie.