Husqvarna prezentuje najnowszą kolekcję dla najmłodszych motocyklistów

Husqvarna należy do tych firm, które dbają o najmłodszych riderów wychodząc z prostego założenia, że o potencjalnego klienta trzeba walczyć nawet ówwczas, gdy do portfela siegają póki co rodzice.

Niedawno ukazała się nowa kolekcja 2019 dedykowana właśnie najmłodszym.

Kask 

Opracowany specjalnie z myślą o małych jeźdźcach KIDS RAILED HELMET wyposażony jest w 100% w powłokę z włókna szklanego o podwójnej gęstości, która zapewnia skuteczną ochronę w razie upadku. Wyposażony w regulowany daszek, oferuje również wyjmowaną wkładkę antybakteryjną i ochraniacze policzków, znakomicie odprowadzające wilgoć.

Gogle

Zaprojektowane wyłącznie dla motocykli Husqvarna KIDS STRATA GOGGLES zostały wykonane przy wykorzystaniu tej samej technologii co produkty używane przez motocyklistów Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing. Dzięki trójwarstwowej piance, która zapewnia maksymalny przepływ wilgoci z dala od twarzy zwiększając komfort i widoczność, zapewniają także ochronę przed UVA, UVB i UVC.

Koszula 

KIDS RAILED SHIRT to idealna koszulka jeździecka dla młodszej generacji fanów Husqvarny. Ma drobno wentylowaną tkaninę i podwójne wstawki z siatki pod pachami i perforowane strefy wentylacyjne. Dzięki mankietom typu Ragla i elastycznemu kołnierzowi zapewnia optymalny komfort i funkcjonalność.

Spodnie 

Dopasowane idealnie do KIDS RAILED SHIRT, KIDS RAILED PANTS są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić optymalną ochronę, łatwość ruchu i komfort jazdy. Zostały wykonane z wytrzymałej mieszanki materiałów. Niezwykle lekkie, są jednym z najwygodniejszych spodni dostępnych na rynku.

Rękawice

Rękawice KIDS ITRACK RAILED posiadają wiele powłok 3D na palcach dla optymalnej obsługi dźwigni. Ich mankiety i ścianki boczne Lycra® wraz z regulowanym rzepem TPR na nadgarstku zapewniają dokładne i elastyczne dopasowanie.

Buty

KIDS FLAME BOOTS są produkowane przez firmę Sidi. Zostały specjalnie zaprojektowane dla dzieci tak, aby zapewnić małym stopom bezpieczeństwo, spełniając najwyższe standardy ochrony. Wyposażone w opatentowany system elastyczny Sidi mają dodatkowo wewnętrzną ochronę poliuretanową i wewnętrzne podeszwy z nylonu z łukowymi podporami dla zwiększenia komfortu.

Buzer

KIDS 4.5 CHEST PROTECTOR powstał w firmie Leatt. Wygodny ochraniacz na klatkę piersiową zapewnia wysoki poziom ochrony, oddychalności i komfortu dzięki trójwymiarowej konstrukcji i wentylowanym panelom z siatki.