Kompletny kalendarz zawodów w Holandii

Holenderska federacja motorowa (KNMV) opublikowała kompletny kalendarz zawodów motocrossowych i dyscyplin pokrewnych (supercross, quadcross, side) na rok 2018. Tradycyjnie jest tego bardzo dużo, bo Holendrzy sobie nie żałują i dają do wyboru zarówno wiele lokalizacji jak i rozmaitych rund- od imprez wewnątrzkrajowych po międzynarodowe.

Zachęcamy do zapoznania się z tym bogatym kalendarzem. Zwłaszcza pierwsze terminy zawodów mogą byc dla niektórych interesujące, gdyż u nas jeszcze będzie trwać zima, gdy tam juz rozpocznie się rywalizacja i pierwsze sprawdziany formy przed nowym sezonem. W przyszłym sezonie powinniśmy znowu zobaczyć na holenderskich torach kilku naszych riderów, w tym przedstawicieli najmłodszego pokolenia, które w Holandii całkiem nieźle sobie radzi- co nas bardzo cieszy.

Kalendarz znajduje się tu

Jak wyglądają jedne z takich zawodów dla klas mniejszych, jaka jest w nich obsada (również zagraniczna), oraz na jakim sympatycznym luzie przyjmują wszystko Holendrzy można zobaczyć na filmach: FILM1, FILM2