Maciek Giemza zaprasza na trening enduro w Cegielni Wierzchowina już w ten weekend

    Cześć, nazywam się Maciek Giemza i zapraszam Was na dwudniowy trening szkoleniowy (20/21.10) w Hard Enduro Cegielnia.

    Na pewno będzie to fajna opcja dla osób szykujących się na start w zawodach Horror Enduro Reverse (2/4 listopad), które niebawem się tam odbędą. Przećwiczymy poszczególne elementy toru tak, żeby późniejsze ściganie było dla Was bezpieczne i jednocześnie efektywniejsze. Wszelkie informacje oraz zapisy maciejgiemza@onet.pl lub facebook (wiadomość priv na mój profil).

    Szczegóły: cena szkolenia 450 zł. W skład opłaty wchodzi: dwudniowe szkolenie, nocleg, wyżywienie, opłata za tor, dostęp do karchera i garażu, kontener na moto. Maksymalna lista uczestników: 15. Dla każdego uczestnika szkolenia rabat -20% na serwis zawieszenia w firmie DROGOSZ SUSPENSION.

    Dla przypomnienia… Horror Enduro Reverse to zawody motocyklowe „Hard Enduro”, umożliwiające ściganie się po specjalnie wytyczonej trasie terenowej z elementami extreme enduro.Uczestniczyć w zawodach mogą zarówno licencjonowani zawodnicy, jak i amatorzy. Trasa będzie miała formę pętli o długości ok. 9km dla wszystkich klas z wyszczególnieniem dwóch linii PRO dla zaawansowanych zawodników i CHICKEN w formie objazdu dla mniej zaawansowanych zawodników. Na trasie występować będą o elementy enduro-cross oraz super-enduro. Punkt pomiaru czasu będzie się znajdował w okolicy linii startu.

    Więcej TUTAJ