Monika Budnik zaprasza do Więcborka

Już w najbliższą niedzielę na torze w Więcborku odbędzie się kolejna runda Strefowych Mistrzostw Polski Zachodniej organizowana przez Automobilklub Gorzowski.

Po raz kolejny Automobilklub Gorzowski organizuje zawody „strefy zachodniej” w Więcborku.

To jedno z moich ulubionych motocrossowych miejsc w Polsce. Ale co najważniejsze właśnie tam zawsze mogę liczyć na pełne wsparcie WKM Więcbork. Dzięki nim mam stuprocentową gwarancję, że zawody będą udane. Nie mam swojego toru, a zawsze chciałam być włodarzem jednej z rund, wpadłam więc na pomysł rok temu, aby do kogoś się przytulić No i za chwilę będziemy mieli drugą edycję „własnych” zawodów.

Jak idą przygotowania?

Poszczególne etapy zawsze zajmują kilka tygodni… Od kontraktowania karetek po rezerwację hoteli dla sędziów. A po drodze cała masa drobiazgów w rodzaju naklejanie tabliczek na puchary czy palikowanie trasy. W tym miejscu ogromne podziękowania dla Prezesa Szymona Grzegorczyka i Karola Sobiecha. Wystarczy do nich zatelefonować w przypadku jakiegoś problemu i… kłopot znika. Bardzo pomagają mi także nasi zawodnicy: Jakub Śniady, Marcel Półtorak czy Wiktor Jasiński, którzy od sobotniego poranka zaczynają ostro działać na torze.

Będą niespodzianki?

Taaaaak! Na maszynie startowej pojawi się Luis Carstens, który po kilkumiesięcznej rehabilitacji „zadebiutuje” właśnie u nas. Zawody spikersko poprowadzi Andrzej Rencz a o super fotki zadba tradycyjnie X- cross, więc czuję się w pełni usatysfakcjonowana. Bardzo dziękuję firmie M&M Akcesoria Motocyklowe i SMStickers za pomoc w organizacji oraz Penrite i 24MX za wspaniałe nagrody. Zapraszam wszystkich w najbliższą niedzielę, start godzina 12.00!

WYNIKI

WYNIKI LIVE

fot. Ewa Jeżak