Motocykle na 111% READY TO RACE. Poznajcie KTM-y Łukasza Kurowskiego

Pandemia koronowirusa pokrzyżowała plany startowe na sezon wszystkich zawodników – zarówno tych przygotowujących się do zmagań lokalnych, jak i gotowych do walki w międzynarodowych imprezach najwyższej rangi. Jednym z naszych rodaków, który w sezonie 2020 szykował się do podboju Europy, jest Łukasz Kurowski. Celem Quraka #111 w tym sezonie była walka o podium w Mistrzostwach Europy Enduro, w czym miały mu pomóc jego nowe, pomarańczowe motocykle KTM. COVID-19 zmienił jednak wszystko i plany Quraka muszą zostać odłożone na przyszły rok, ale jak to się mówi – siła wyższa.

Nie zmienia to jednak faktu, że Łukasz, który solidnie przepracował zimę, jest niezmiennie READY TO RACE! Podobnie zresztą jak je motocykle KTM 300 EXC TPI i KTM 350 EXC-F, które Qurak postawił zaprezentować nieco dokładnie! Zapraszamy więc do obejrzenia materiału z jego maksymalnie dopieszczonymi pomarańczami w roli głównej!

Jak zdradził w rozmowie z ktmsklep.pl Łukasz Kurowski, jego plany na sezon 2020 obejmowały 15 startów, a wśród nich wspomniane Mistrzostwa Europy. Qurak zamierzał także wystartować w Mistrzostwach Polski oraz w dodatkowych, wybranych imprezach. Plany uległy diametralnej zmianie, ale jak się okazuje destrukcja jednych planów, daje szansę innym. W wypadku Łukasza są to zawody OneEleven MiniWatt!

Więcej na ten temat tej imprezy, na której nie zabraknie X-Cross, znajdziecie TUTAJ.