Nadchodzi CC w Głębokiem

Sezon 2018 zbliża się wielkimi krokami. KM Eter mam zaszczyt zaprosić Was na pierwszą rundę Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Cross Country 2018. Ściganie rozpoczniemy w dobrze już znanej lokalizacji, czyli w Głębokiem w Gminie Rymanów.

Na ten sezon zaplanowaliśmy sześć rund Cross Country. Dokładny terminarz oraz wymagane dokumenty znajdziecie na wydarzeniu. Szykujcie kondycję i fury do walki o tytułu mistrzów województwa. W celu uatrakcyjnienia rywalizacji w sezonie 2018-tym wprowadzamy tzw. „klasyfikację zespołów sponsorskich”. Zespoły sponsorskie będą składały się z 3 zawodników, plus jeden zawodnik rezerwowy, który punktował będzie jedynie w przypadku nieobecności na danej rundzie jednego z zawodników podstawowych. Zawodnicy podstawowi muszą występować w co najmniej dwóch klasach na danej rundzie. Ta zasada dotyczy również zawodnika rezerwowego, który zastępuje zawodnika nieobecnego, jednak nie musi on jechać w tej samej klasie co zawodnik, którego zastępuje.

Klasyfikacja ruszy w przypadku zgłoszenia co najmniej 5 zespołów sponsorskich. Punkty zawodnicy zdobywają na podstawie ogólnego regulaminu na tej samej zasadzie jak do innych klasyfikacji. Zwycięża ten zespół sponsorski, którego zawodnicy zgromadzą najwięcej pkt. w sezonie we wszystkich rundach. Zarówno klasyfikacja sponsorska, jak i klubowa uhonorowana będzie pucharami na zakończenie sezonu. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: zawody-eter@o2.pl Forma zgłoszenia: nazwa firmy sponsora, dane trzech zawodników podstawowych wraz z klasami, w jakich będą startowali zawodnicy w danym sezonie, dane zawodnika rezerwowego. Nie ma możliwości dokonywania zmian w trakcie sezonu. Zgłoszenie jest ostateczne i ważne przez cały sezon. Pojawia się sporo pytań od nowych osób czy można się jeszcze zapisać na zawody. Otóż u nas w cyklu nie przewidujemy żadnych limitów (póki co). Każdy może przyjechać rano w dzień zawodów i na pewno będzie mógł wystartować, dotyczy to oczywiście każdej rundy cyklu.