Największe ekstremalne show w Polsce+Luc Ackermann

  Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski! Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!

  Będziemy świadkami historycznej chwili w naszej części Europy-pierwszej próby wylądowania najniebezpieczniejszej ewolucji świata czyli double backflip`a (podwójne salto w tył) na motocyklu crossowym przez Luc Ackermanna! Areną ekstremalnych emocji będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Stadion Miejski w Tychach, 2-go września zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach.

  Luc Ackermann

  Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć! Pierwsze w Polsce podwójne salto w tył na motocyklu crossowym, ogromne bangery na rowerach MTB i BMX czy inne wyczyny Freestyle Motocross w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen na długo zapadną w pamięci widzów! Motocykle i rowery to jednak nie jedyne dyscypliny, które tego dnia pojawią się na skoczniach tyskiej areny. Prawdziwe szaleństwo rozpocznie się w czasie wyjazdu ogromnego czterokołowca! Freestyle Quad to obowiązkowy element każdego ekstremalnego widowiska świata! Nie inaczej będzie na Sound of Gravity! Co więcej! Zobaczymy trik, który wykonuje tylko kilka osób na naszej planecie! Ogromne salto na quadzie i to w wykonaniu Polaka-Patryka Siekaja będzie potężnym uderzeniem adrenaliny! Polski quadowiec to nie jedyny biało-czerwony akcent podczas pokazów. Na motocyklowych skoczniach obok zagranicznych mistrzów zobaczymy naszą utalentowaną reprezentację (Rafał Biały, Marcin Łukaszczyk, Marcel Ruczkowski) oraz Dawid i Szymon Godziek reprezentujący dirt jumping.

  Bracia Godziek

  Polscy bracia to jedni z najbardziej rozpoznawalnych w świecie zawodnicy sportów akcji, którzy od wielu lat skaczą pod skrzydłami zespołu Red Bull`a! Możemy być zatem pewni, że najlepszych ewolucji na rowerze MTB i BMX nie zabraknie, tym bardziej że Szymon Godziek będący także współwłaścicielem Sfery Sportu odpowiada za organizację eventu – „Pokazy w Tychach zapowiadają się jako najgrubsza impreza w kraju! Obok freestyl`owców na crossach wraz z całą ekipą MTB i BMX pokażemy najlepsze sztuczki, będą podwójne salta, frontflipy, rotacje i całe mnóstwo największych trików! Przygotowuję także pewną niespodziankę, o której poinformujemy być może jeszcze przed wrześniem-mówi popularny „Szaman”. Sound of Gravity to pokazy które znacznie różnią się od innych tego typu produkcji w Europie! Współorganizator wydarzenia, polska organizacja Sfera Sportu, jako pierwsza na świecie zaprezentuje ekstremalny spektakl, który połączy sporty ekstremalne i muzykę w jedną całość. „Pokazy Freestyle Motocross i Dirt Jumpingu podczas Sound of Gravity zostaną zsynchronizowane z muzyką. Motywem przewodnim będą hity legendarnego zespołu Queen, zmiksowane i odpowiednio zaaranżowane przez naszych dj`ów. To właśnie znane i dynamiczne gitarowe riffy miksowane na jednej ze scen, których zbudujemy dwie, wraz z ewolucjami na ogromnych wysokościach mają wpływać na podświadomość widzów i wywoływać niezapomniane emocje”-mówi Krzysztof Magiera ze Sfery Sportu.

  Lora Karma

  Kolejnym muzycznym dodatkiem, na scenie oznaczonej numerem dwa, będzie występ rockowej formacji Loa Karma w szeregach której znajduje się polski wojownik MMA, mistrz federacji KSW Artur „Kornik” Sowiński. Mocniejsze dźwięki kapeli będą towarzyszyć zawodnikom m.in. podczas rozpoczynającej show prezentacji. Moc ekstremalnych atrakcji jakie zapewnią nam organizatorzy 2.09.2018 w Tychach podczas Sound of Gravity jest imponująca. Zatem już teraz warto pomyśleć o planach na ostatni wakacyjny weekend tego roku i zarezerwować wejściówki na to wydarzenie. Tym bardziej, że pierwsza pula biletów w systemie ebilet.pl jest w mocno promocyjnych cenach! Najatrakcyjniejsze ceny otrzymamy w pierwszym etapie – 59 złotych! Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, nowoczesnych widowisk pełnych pirotechniki i muzyki. Ostatni weekend wakacji to data eventu, o którym będzie bardzo głośno! Już teraz zapraszają do przybycia Miasto Tychy i współorganizator Tyski Sport!

  BILETY: Pierwsza pula wejściówek w bardzo promocyjnych cenach dostępna od dnia 25.04.2018 na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Ceny wejściówek: Promocyjne bilety indywidualne: od 59 złotych (ograniczone czasowo i ilościowo), Pakiet rodzinny: (dwóch dorosłych + 2 dzieci do lat 13) 3+1 bilet gratis, Pakiet grupowy: 4+1 bilet gratis.

  HARMONOGRAM: Otwarcie bram stadionu: 16:00, Pit Party: 16:30 (spotkanie z zawodnikami, autografy), Rozpoczęcie show: 18:00