Nowy buzer z RPA, certyfikowany przez FIM. Maksimum bezpieczeństwa

Co prawda nadal wszędzie obowiązują obostrzenia jeśli chodzi o jazdę motocyklem, jednak kolejne komunikaty jakie do nas docierają świadczą, że czas się szykować.

Czas się szykować nie zapominając o bezpieczeństwie nie tylko ze względu na koronawirusa. Dlatego z zaciekawieniem odnotowaliśmy pojawienie się na rynku kolejnej nowości z RPA sygnowanej marką Leatt. Mowa o Chest Protector 4.5 ze strukturą 3D, która chroni klatkę piersiową, plecy i biodra. Sztywna powłoka zewnętrzna zapewnia odporność na uderzenia, a wnętrze 3DF AirFit dba o pochłanianie wstrząsów poprzez rozpraszanie energii.

Chest jest wyposażony we wloty powietrza zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wentylację podczas jazdy. Sztywna skorupa i wyściółka są wyposażone w wiele otworów, co zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Miękka ochrona po bokach jest również wyposażona w otwory wentylacyjne. Doskonała komplementarność i połączenie z ochroną szyi, również dzięki elastycznym paskom umieszczonym na ramionach zapewniającym stabilność podczas jazdy; waga: 1350 g.