Nowy X-cross już w sprzedaży!

    Witamy jeszcze w starym roku. Przed nami Święta, potem Sylwester, a zatem czas na upominki i podsumowania. Zapraszamy także do udziału w Świątecznym Konkursie, w którym nagrodą jest Pit Bike MRF 80 Mini! (REGULAMIN). Poza niespodziankami duża dawka informacji, relacji i porad.

    Sporo miejsca poświęciliśmy najważniejszemu wydarzeniu ostatnich miesięcy (o MŚ SuperEnduro przeczytacie w lutym) – Mistrzostwom Europy SX King of Poland. Nie jest to jednak typowa relacja, a obszerne wypowiedzi Wojtka Kucharczyka, braci Kędzierskich, Karola Knapa, Szymona Staszkewicza i braci Barszczewskich. Drugim artykułem szczególnie polecanym jest materiał o Tomku Wysockim i o problemach z jakimi boryka się przed nowym sezonem 2018.

    Aż nie chce się wierzyć, że pod znakiem zapytania stoją starty naszego najlepszego zawodnika w MXGP. To ostatni dzwonek, aby obudzili się sponsorzy! Ostatnie tygodnie jesieni spędzilismy na dwóch znakomitych imprezach enduro: Horror Enduro i Enduro Party, obejrzeliśmy także motonowości na targach EICMA w Mediolanie, gdzie spotkaliśmy… Keanu Reevs’a, zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie w ktmsklep.pl. Podsumowaliśmy również sezon Mistrzostw Świata MX, oceniliśmy starty Polaków w zawodach „za miedzą”, a także riderów „strefy południowej”, znajdziecie również relację z wyprawy do Indii, gdzie upalaniem po bezdrożach tym razem zajęły się same dziewczyny.

    Dla miłośników wywiadów mamy prawdziwe perełki: rozmowę o przyszłości motocrossu z Tony Skillingtonem (FIM), z Markiem Dąbrowskim rzecz jasna o Akademii Orlen Team, natomiast Anstie i Olsen podzielili się wrażeniami ze swoich startów w minionym sezonie. Młodym zdolnym poświęciliśmy także nieco miejsca (Liderzy Europy), podobnie jak zawodnikom startującym w Dakarze 2018. A dla lubiących konkrety – testy opon Gibson oraz porady (finansowe) dla rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy posmakowały nieco mx-a. Przedstawiamy również wyjatkową Hondę, chyba jedyną w Polsce (CR 1983). Na koniec artykuł polemiczny o kondycji polskiego superenduro. W najnowszym wydaniu znajdziecie voucher dobresklepymotocyklowe.pl oraz wlepy X-cross i Monster. Dla tych, którzy nie lubią kolejek – PRENUMERATA

    Życzymy zatem miłej lektury i wygranej w naszym Konkursie!!!