Osłony widelca ProTech zamiast standardowych osłon OEM dla KTM wyposażonych w WP

Ich zastosowanie sprawia, że widelec wydłuża swoją żywotność dwukrotnie. Kosztuje tylko 48 dolarów z bezpłatną wysyłką na cały świat (promocja do końca lipca).

Na czym polega ich wyjątkowość? Na tym, że ich producent wrócił do przeszłości. Przed rokiem 2015 KTM i Husqvarna stosowaly pełne osłony widelca. Niestety zgodnie z najnowszymi trendami aby na maxa odchudzić motocykle, zaczęto stosować osłony tylko częściowe co powoduje, że znacznie częstsze i poważniejsze uszkodzenia. Niewielka brytyjska firma zrozumiała problem i zadała sobie trud, aby wyprodukować nowe osłony dedykowane WP do motocykli produkowanych od 2015 (KTM, Husqvarna, Sherco).

Są dobrze wykonane, mocne i idealnie dopasowane. Aby ułatwić zakładanie ochraniaczy ProTech, na tylnej części osłony znajduje się jednocalowa szczelina. Pozwala to na tyle zgiąć plastik aby umieścic go na widelcu bez konieczności jego demontażu. Tam, gdzie warunki jazdy są bardzo ekstremalne, szczelinę w osłonie można zakleić „tymczasowo” taśmą 3M. Oferowane osłony są w kolorze białym, pomarańczowym, niebieskim, czerwonym i żółtym.

www.protechguards.co.uk