Penrite na Barwach Dakaru w Obornikach

Z satysfakcją informujemy, że do grona wystawców podczas Barw Dakaru dołączyła firma Penrite, producent olejów i lubrykantów m.in. do motocykli offroad. W oleje te zostanie zaopatrzony MotoKlub Oborniki. Zapraszamy na stoisko.

Sami o sobie

Firma Automore Sp. z o.o. powstała w maju 2013 roku, jako projekt mający na celu udostępnienie odbiorcom na polskim rynku innowacyjnych produktów australijskiej firmy Penrite. Oferta Penrite w pierwszej kolejności skierowana jest do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, niemniej jednak wyjątkowo szeroki asortyment produktów obejmuje lubrykanty mające swoje zastosowanie w przemyśle, maszynach rolniczych, ogrodowych oraz łodziach motorowych. Jesteśmy zespołem ludzi podchodzących z pasją do swoich zajęć zawodowych. Jednoczymy osoby posiadające kompetencje w motoryzacji, sprzedaży i promocji.

Zdecydowaliśmy się na to nowe wyzwanie zawodowe kierując się przekonaniem, że wprowadzamy na rynek absolutnie wyjątkowe oleje, płyny eksploatacyjne, smary oraz chemię do pielęgnacji samochodu produkowane w firmie z przeszło 90-letnią tradycją, niezmiennie kładącą szczególny nacisk na jakość. Jako Firma i jako zespół pracujemy w oparciu o zasady ważne dla nas nie tylko w codziennej pracy ale i w życiu. Mamy świadomość, że nigdy nie będziemy liderem sprzedaży na polskim rynku, lecz nie to jest naszym celem. Zależy nam na tym aby każdy użytkownik produktów firmy Penrite był w pełni usatysfakcjonowany z jakości jej produktów oraz naszej obsługi. We współpracy z klientami wyznajemy filozofię, iż każdy klient jest naszym partnerem i ma swój udział w sukcesie naszej firmy. Każdy ma konkretne potrzeby i musi być traktowany indywidualnie. Podejście „taka sama oferta dla wszystkich” nie pozwoliłaby naszym klientom na maksymalne czerpanie z korzyści płynących ze współpracy z nami. Nie tylko wierzymy w wysoką jakość sprzedawanych przez nas olejów samochodowych, chłodziw, smarów czy innych produktów przeznaczonych na rynek motoryzacyjny – ale jesteśmy przekonani, że jest to w 100% „Lepsza klasa oleju”. Techniczne zalety naszych produktów: szerokie zastosowanie olejów bazowych klasy Premium z grup 3,4 i 5, najwyższa nota 10+ w ocenie lepkości, produkty dopasowane do różnorakich zastosowań, certyfikaty producentów OEM.