Peter Narewski zaprasza: wstąp do Motorcycle Adventure Doggs

Grupa Motorcycle Adventure Doggs powstała na Facebooku 3 lata temu. Chodziło o skrzyknięcie osób jeżdżących motocyklami typu Adventure i nie bojących się zjechać z asfaltu.

Mamy za sobą parę grupowych wyjazdów dłuższych i krótszych. W tym roku atakujemy Colorado ze względu na ubiegłoroczny niedosyt, a także Utah ponieważ nie każdy z grupy miał okazję jeździć wśród pięknych, czerwonych skał. Spotykamy się w Denver 10 września i lecimy na Dziki Zachód.

Część naszej trasy będzie przebiegała przez COLORADO BACKCOUNTRY DISCOVERY ROUTE, czyli 4 dni offroadu po 150 km dziennie. Następnie po pokonaniu gór dojedziemy do Moab, gdzie czekają nas kolejne 3 dni jazdy w terenie. Grupa liczy 12 riderów na różnym poziomie umiejętności, wiec na pewno nie będzie nudno. Jadą dwa KTM 1190AdvR, jeden KTM 1190AdvR, Dwa BMW R1200GS, dwa BMW F800GS, jeden BMW F650 Dakar, Triumph 900 Rally, Triumph 1200, Suzuki DL1000 VStrom oraz Kawasaki KLR650 rozwiercony na 700. Wszyscy uczestnicy mieszkają w USA ale liczymy na to, że w przyszłości dołączą do nas riderzy z Polski, aby wspólnie poznawać Amerykę. Wkrótce pierwsze relacje z trasy na X-cross Media.