Po raz pierwszy w Polsce możliwość obejrzenia Mistrzostw Świata SuperEnduro… od środka!

    Jesteś zagorzałym fanem SuperEnduro, a poziom adrenaliny podskakuje Ci na sam widok motocykla?

    Przygotuj się na spotkanie z najlepszymi zawodnikami twarzą w twarz – w sprzedaży limitowana pula biletów na paddock oraz sesje treningowe! Inauguracyjna runda sezonu 2019 już 8 grudnia w TAURON Arenie Kraków. To właśnie wtedy czeka nas dzień pełen motocyklowych emocji na najwyższym poziomie: poranna sesja treningowa, popołudniowa wizyta w paddocku zawodników, oraz wisienka na torcie – wieczorne wydarzenie główne. Już po raz kolejny masz szansę zajrzeć za kulisy imprezy i obejrzeć oficjalne treningi (w godzinach 11:00-15:00).

    Zaplanuj dzień wypełniony po brzegi warkotem silników i zobacz jak przygotowują się do startu najlepsi, światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Oglądaj z najlepszego sektora jak po raz pierwszy testują przeszkody, wybierają najlepsze linie przejazdu i ścierają się na torze z głodnymi zwycięstwa rywalami. Zupełną nowością będzie możliwość wejścia na zaplecze motocyklowych Mistrzostw Świata i obejrzenia przygotowań teamów fabrycznych do startu. Odwiedź zawodników w parku maszyn i przybij piątki ze swoimi idolami. Zerknij z odległości kilku metrów jak Tadek Błażusiak, Colton Haaker, Cody Weeb, Jonny Walker czy Alfredo Gomez szykują się do inauguracyjnej rundy sezonu i grzeją silniki przed pierwszym wyścigiem.

    Na zakończenie przygotuj zestaw kibica i zadbaj o swoje gardło. Dzień zakończymy imprezą sportową przepełnioną galonami adrenaliny i emocji. Czeka nas zacięta rywalizacja i wiele okazji do kibicowania Polskim reprezentantom – wspólnie otworzymy nowy sezon halowych, motocyklowych Mistrzostw Świata i jako pierwsi poznamy wtedy nowego lidera sezonu 2019. Widzimy się 8 grudnia w TAURON Arenie Kraków! Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

    inf. prasowa