Pomarańczowi prezentują skład swojej ekipy na Mistrzostwa Świata MXGP 2019

Sezon MXGP zbliża się wielkimi krokami, a otwarcie mistrzostw w Argentynie odbędzie się już 3 marca.

KTM właśnie opublikował oficjalną sesję zdjęciową swojego teamu, z którym Austriacy wiążą ogromne nadzieje. Po sukcesie Jorge Prado w MX2 i Jeffreya Herlingsa w MXGP, pomarańczowi z satysfakcją prezentują swój nowy nabytek jakim jest Francuz Tom Vialle. Podobnie jak w zeszłym roku, zespół składa się z dwóch oddzielnych „oddziałów”. W skład zespołu De Carli wchodzi Antonio Cairoli i Jorge Prado, w składzie Factory znaleźli się Jeffrey Herlings i Tom Vialle.

Tony Cairoli #222

Jego wspaniały sukces i bardzo agresywna jazda podczas Mistrzostw Włoch świadczą o jednym, że mistrz jest w fantastycznej formie.

Jeffrey Herlings #84

Mistrz Świata MXGP podczas przygotowań do nowego sezonu uległ kontuzji. Ale wszyscy doskonale wiedzą, że jest to zawodnik o ogromnych ambicjach, rekonwalescencja postępuje bardzo szybko, niestety jednak w Argentynie ten znakomity rider jeszcze nie pojedzie.

Jorge Prado #61

Mistrz MX2 jest w świetnej formie. Po bardzo efektywnie przepracowanej zimie wraz z Antonio Cairolim, młody hiszpański samorodek jest bardziej niż kiedykolwiek gotowy kolejnych zwycięstw. Dowodem znakomita jazda podczas Międzynarodowych Mistrzostw Włoch, zwłaszcza w wyścigach Superpole, gdzie z powodzeniem ścigał się swoją „ćwiartką” z 450-tkami.

Tom Vialle #28

Tom Vialle to największa nadzieja stajni KTM, jeżdżący do tej pory na prywatnym motocyklu. Może zaskoczyć i walczyć o podium w swoim pierwszym pełnym sezonie w Grand Prix.

fot. KTM