Quraka słów kilka o endurowym upalaniu na Mistrzostwach Polski

Kolejna Runda Mistrzostw Polski zawitała do stolicy Enduro – Kielc. Organizacja zawodów na bardzo dobrym poziomie, wszystko przebiegało sprawnie i szybko.

Próby specjalne jak na Kielce przystało – lux. Pierwsza, około 6 minut, kręta z ciekawym podłożem (glina i kamień oraz miejscami piach w końcowym etapie z licznymi nachyleniami), druga około 12 minut z podłożem piaskowym, w miarę upływu czasu utworzyły się porządne koleiny oraz przejazdy w lesie z drobnymi kamieniami.

Trzymanie równego tempa oraz rozkładanie sił pozwoliły na wykręcanie jeszcze lepszych czasów na próbie enduro, która narzucała naprawdę dobre tempo dla zawodników, a przygotowanie kondycyjne organizmu pierwszego upalnego dnia, a w drugim, w totalnej strudze deszczu i melasie na trasie było bardzo potrzebne ze względu na wymagające i ciężkie zawody. Atmosfera również na plus. Swój start oceniam bardzo pozytywnie. Usatysfakcjonowany wynikiem uważam, że wykręcenie czasów, które uplasowały mnie na drugim miejscu zawodów podczas 3 i 4 rundy MP Enduro w Kielcach oraz utrzymanie drugiej mocnej pozycji w klasyfikacji generalnej zawodów daje mi dużego kopa przed ostatnią rundą, która odbędzie się w Chełmnie oraz przed wszystkimi przygotowaniami, które już zaczynam wdrażać w życie przed kolejnym nowym sezonem w 2021 roku. Bardzo dziękuję za wsparcie wszystkim kibicom, którzy licznie przybyli na zawody w Kielcach.

Swoje miejsce na podium oczyścicie zawdzięczam także wszystkim swoim sponsorom: Sanchez Suspension #sanchezsuspension ktmsklep.pl – wszystko dla Ciebie i Twojego KTM #ktmsklep #teamKTMSKLEP Olimp Sport Nutrition @olimp_sport_nutrition @olimp_motorsport Olimp Racing @olimp_motorsport JG Sport #motorex #jgsport @gopropl #freewayOMT AfterShokz #aftershokz @dunlopmotorpolska KW RaceWear – Custom MX Gear, @X-Cross Media #kwracewear RYcarbon #RegaMxTeam #RYcarbo EtheN #paddock @igornowa #sylikonypolskie #acerbis #motoars Yamaha UHMA BIKE #airoh Funnelweb Filter Polska @hardendurocarapaks WP Suspension Poland BORNTOMX @mxlife_poznan @mxlife #xtrig @physioroll @sportslab_cds Redline #redline #redlineoutlast #redline #kriega #outlast KTM Poland