Rekrutacja „pomarańczek”

W miniony weekend mimo sporego chłodu nic nie było w stanie ostudzić zapału ludzi z KTMSKLEP.PL i Fundacji Motocyklowe Nadzieje, którzy na perfekcyjnie przygotowanym torze w Więcborku zorganizowali szkolenie dla swoich zawodników oraz… potencjalnych kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi pomarańczowego zespołu.

Takiej okazji nie mogliśmy przegapić i musieliśmy być tam razem z nimi! Spotkanie w Więcborku było drugim etapem prowadzonej w lutym przez zespół rekrutacji. Zaproszeni zawodnicy klasy MX65 – Wiktoria i Olaf (pozostała, zaproszona dwójka niestety z powodów zdrowotnych nie była w stanie się pojawić) mogli nie tylko wziąć udział w treningu z trenerem zespołu KTMSKLEP.PL, podpatrzeć jak trenują ich starsi koledzy z MX85 i Czarek Lewko, ale także pokazać swoje umiejętności.

A było na czym je prezentować, bo tor w Więcborku bez wątpienia do najłatwiejszych nie należał, tym bardziej po ostatnich opadach. Mimo to w małych ciałach nie brakowało ogromnego ducha determinacji, co w efekcie doceniła załoga KTMSKLEP.PL, która dała szansę obojgu młodych riderów. Całość mimo mocno selekcyjnego klimatu przebiegła w bardzo luźnej i pogodnej atmosferze, o czym szerzej przeczytacie na łamach kwietniowego X-cross!

fot. Łukasz Kręcichwost

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAbu Dhabi – the end
Następny artykułDawcio trenuje w Lommel