Staszkiewicz pojedzie w Człuchowie?

Po dwutygodniowej przerwie akademicy ruszają na kolejny egzamin. Tym razem swoje umiejętności skonfrontują na torze w Człuchowie. Na pewno zobaczymy Joasię Miller, która choć nadal ze spuchniętym kolanem pilnie trenuje na rowerze.

Start w klasie Kobiet traktuje jako ostatni sprawdzian przed rundą ME na Łotwie. Prawdopodobnie w Człuchowie pojawi się także Szymon Staszkiewicz: jestem mocno poobijany, jeszcze nie wróciłem na moto, postaram się wyzdrowieć do Człuchowa. I nawet jeśli tam nie wystartuję, to i tak będę jako widz. Oczywiście nie zabraknie także Maksa Chwalika, triumfatora w ME65 jakie odbyły się niedawno w Kovelu. Dwa holeshoty, dwa zwycięstwa nie wymagają chyba komentarza. Maks nadal prowadzi w klasie 65 Orlen MXMP, natomiast w 85-tkach awansował na trzecie miejsce.

Lideruje Wiktor Małecki, Wiktor Sobiech (5) awansował na miejsce czwarte, a Mikołaj Białecki (7) na piąte. W „setkach” niezagrożony pozostaje Czarek Lewko, zaś Filip Bukowicz (4) awansował do pierwszej trójki. W MX2 Junior Kuba Barczewski (2) spadł na trzecie miejsce, w MX2 (4) na piąte (miejmy nadzieję, że to chwilowe). Jak więc widać Akademia Orlen Team może pochwalić się wyraźnym progresem swoich zawodników.

fot. Krzysztof Hipsz