Super cena super pawilonu 24MX

„Dobrze znana w Polsce firma 24MX świętuje z milionem zadowolonych klientów. Chcemy uczcić to wyjątkowe wydarzenie sprzedażą 1000 sztuk pawilonów w naprawdę szalonej cenie”- poinformował nas Daniel Petersen, współzałożyciel 24MX.

Było ich dwóch, zaczynali w garażu, by w przeciągu 7 lat stworzyć firmę zatrudniającą prawie 200 pracowników oraz obsługującą ponad 1000000 klientów. Niewiele osób byłoby w stanie uwierzyć w taki sukces! Aktualnie 24MX to europejski lider w sprzedaży wyposażenia oraz części MX i enduro. Na pewno większość z Was widziała już pawilony wyścigowe z popularnym logo 24MX na torach motocrossowych w całej Europie. „Oferujemy ponad 5000000 artykułów w naszym asortymencie, jednak istnieje produkt szczególnie bliski naszemu sercu, którym jest pawilon wyścigowy.

 

Kiedy rozpoczęliśmy ich sprzedaż 6 lat temu, głównym celem było zaoferowanie produktu, który będzie przydatny podczas zawodów i treningów. Ponieważ dostarcza je do nas ich producent bez pośredników, pozwoliło to nam zaoferować atrakcyjnie niską cenę. Pawilony są bardzo wytrzymałe, łatwe w rozstawieniu oraz transporcie, a to wszystko w cenie osiągalnej dla każdej osoby! Znakomicie sprawdzają się jako punkt kontroli czasu, stanowisko sędziowskie, serwisu, służby medycznej. Przede wszystkim jednak dedykowane są zawodnikom! Wystarczy 60 sekund, aby schronić się pod nim wraz ze swoim moto”.

Jeśli okaże się, że jesteś w pierwszym tysiącu zgłaszających się klientów, masz możliwość zakupu pawilonu w niesamowitej cenie 299,99zł.