Super ludzie, ekstra atmosfera i… kasa. Bobby Team czeka na Ciebie

    Pasja, energia, dynamizm to atrybuty, na które stawia Bobby Burger (bobbyburger.pl), pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. Jeśli szukasz stabilnej marki, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła – mamy dobrą wiadomość.

    Właśnie ruszył nabór do Bobby Teamu, inicjatywy wspierającej pasję młodych ludzi. Zgłoś się! Bobby Burger to marka tworzona z myślą o aktywnych i dynamicznych osobach, którym pomaga realizować ich pasję m.in. poprzez autorską inicjatywę Bobby Team. Bobby Burger wspiera mnie głównie poprzez pomoc w realizacji i promocji moich projektów. Są pomocni na każdym etapie moich działań, gdzie często sami wychodzą z inicjatywą. Co ważne, oprócz pełnego wsparcia mam też pełną swobodę, a to mega nakręca do działania. Oczywiście wspierają mnie również finansowo, co umożliwiło mi m.in. wyjazd na Mistrzostwa Świata – mówi Dawid Rząca z Bobby Teamu, mountainboardzista, kilkukrotny mistrz Polski, finalista Mistrzostw Świata i wielokrotny zwycięzca zawodów w Polsce, Niemczech i Słowenii.
    Bobby Team skupia młodych ludzi, dla których sport jest prawdziwą pasją. – To pozwala na wymianę doświadczeń i wzajemne uczenie się. Doceniam również fakt, że Bobby Burger jest otwarty na niszowe sporty, co jest bardzo rzadko spotykane w Polsce – dodaje Dawid Rząca. Z Bobby Team były związane takie osoby jak Oskar Gollob (żużel), Kamil Holka (boks) czy Rafał Zysu Szymkiewicz (breakdance). By do niego dołączyć wystarczy odezwać się na adres e-mail: team@bobbyburger.pl . Bobby Burger czeka na zgłoszenia od wszystkich, którzy sukcesywnie rozwijają swoją sportową pasję i zarażają nią innych. Przeanalizujemy każde zgłoszenie, a dokładne warunki współpracy omówimy podczas spotkania. Jednak od razu zaznaczę, że miejsce zamieszkania w jednym z miast, w którym znajduje się nasz lokal jest tu niemal kluczowe – dodaje Dorota Żurkowska R&D Manager.
    fot. Gazeta Pomorska