Supercross w ErgoArenie

W dniu dzisiejszym w Ergo Arenie odbyła się konferencja prasowa przed pierwszymi w Polsce Mistrzostwami Europy w Supercrossie. Spektakularne wyścigi na torze zbudowanym z 4 tysięcy ton ziemi, zawodnicy z Europy oraz goście z USA walczący o tytuł Mistrza Europy i King of Poland. To właśnie czeka wszystkich 18 listopada.

Na spotkaniu z dziennikarzami Pani Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot podkreśliła, że takiego wyzwania logistycznego w Arenie jeszcze nie było. Przyznała jednak, że doświadczony organizator gwarantuje widowisko na najwyższym poziomie. Wieloletnie działania na rzecz „arenowych” sportów motocyklowych przyniosły efekt w postaci przyznania statusu wyłącznego międzynarodowego promotora Mistrzostw Europy w Supercrossie, o czym poinformował Przemysław Szymański z Agencji Sportainment. Wyraził nadzieję, że dzięki współpracy z Miastem Gdańsk oraz ERGO ARENĄ, śladem wielkich wydarzeń supercrossowych w Paryżu czy Dortmundzie, format ten zagości w Trójmieście na długie lata.

Reprezentanci Polski: Szymon Staszkiewicz, Patryk Zdunek, Olaf Włodarczak i Tymon Wisiński przyznali, że zrobią wszystko, aby się dobrze przygotować i pokazać z jak najlepszej strony przed trójmiejską publicznością. Odliczanie do pierwszej polskiej odsłony Mistrzostw Europy w Supercrossie trwa! Napiszcie razem z nami kolejny rozdział tej dyscypliny i bądźcie w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot 18 listopada, aby kibicować polskim zawodnikom w starciu z najlepszymi zawodnikami Europy. Bilety do nabycia na Eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Więcej informacji na: www.supercross.pl oraz www.facebook.com/supercrosspoland

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1587126321306516/

inf. prasowa