SuperEnduro 2018 Kraków – bilety już są!

Agencja Sport UP ma przyjemność zaprezentować kolejną trzecią odsłonę Mistrzostw Świata Super Enduro, które odbędą się 8 grudnia 2018 r. w Tauron Arenie Kraków. Najlepsi zawodnicy z całego świata, najbardziej emocjonująca dyscyplina motocyklowa rozgrywana w halach – szybkość… adrenalina… spektakularne wywrotki i zaskakujące zwroty akcji tworzące niesamowite sportowe widowisko!

Znakomita ceremonia otwarcia – oprawa artystyczna okraszona dużą dawką ognia, muzyki, tańca i świateł. Wspaniała sportowa atmosfera, dzięki najlepszym kibicom motosportu na świecie i przede wszystkim polski Dream Team, czyli pochodzący z Małopolski: 6-cio krotny Mistrz Świata Super Enduro Tadeusz „Taddy” Błażusiak, Emil Juszczak rewelacyjnie jeżdżący w trwającym jeszcze sezonie 2017/2018 /aktualnie 2 pozycja w klasyfikacji generalnej kategorii junior/.

To wszystko połączone w całość spowodowało, że Mistrzostwa Świata Super Enduro organizowane w Krakowie w latach 2016-2017 okrzyknięte zostały najlepszymi w całej dotychczasowej historii Super Enduro! Kibicuj naszym! Gwarantowana ogromna dawka adrenaliny oraz emocji na najwyższym światowym poziomie. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 – Rafał Sonik. Bilety już dostępne na www.eventim.pl. Dla wszystkich fanów i kibiców organizator Mistrzostw Świata Super Enduro ma dobre wiadomości. BILETY EARLY BIRDS w promocyjnej cenie /pula biletów ograniczona/: pierwszy próg cenowy – zniżka 20 zł/ sztuka (dotyczy biletów z każdej kategorii cenowej. Oferta obowiązuje do dnia 15 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania puli biletów); drugi próg cenowy – zniżka 10 zł/sztuka (dotyczy biletów z każdej kategorii cenowej. Oferta obowiązuje od 16.04.2018 r. do dnia 31.08.2018 r. lub do wyczerpania puli biletów).

BILETY W CENIE REGULARNEJ od 1.09.2018 r. W tym roku dostępne także: bilety na SESJE TRENINGOWE, które odbędą się 8.12.2018 r. w godzinach 11:00 – 15:00 (dostępne tylko 299 szt.); bilety PADDOCK (strefa zawodników) w małej hali Tauron Areny Kraków. Poczuj sportowe emocje od zaplecza – bilet umożliwia wejście do strefy zawodników /paddock/. Zobacz z bliska motocykle czołowych zawodników świata, zobacz jak riderzy przygotowują się do startu (dostępne tylko 299 szt.). Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl, https://www.facebook.com/superenduro.poland/ Organizator: Agencja SPORT UP

fot. KTM