Superenduro nadchodzi!

Końcowe odliczanie do inauguracyjnej rundy Super Enduro trwa. Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od wydarzenia! Po sukcesie zeszłorocznej edycji halowe motocyklowe Mistrzostwa Świata FIM powracają do Krakowa.

Najlepsi zawodnicy globu, wśród których nie zabraknie zeszłorocznego lidera klasyfikacji generalnej – Colton’a Haakera, walczyć będą o tytuł mistrzowski na niesamowicie wymagającym, a zarazem widowiskowym torze.

Składa się nań cały wachlarz przeszkód – zaczynając od ogromnych opon, przez bale drewna i wielkie głazy, aż po basen z wodą. Na starcie, obok światowych sław, staną również utalentowani, polscy zawodnicy, a tor z pewnością zweryfikuje umiejętności każdej z klas startowych.

Polskie Grand Prix tradycyjnie rozpocznie nowy sezon zmagań o tytuł Mistrza Świata w tej wymagającej dyscyplinie. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 Rafał Sonik. Imprezę uzupełni szereg atrakcji, w skład których wchodzi m.in. wyścig dzieci w 3 kategoriach startowych na specjalnie przygotowanym do tego torze oraz dance & fire show. Musisz to zobaczyć!

fot. Lukas Nazdraczew

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSuza zaatakuje Amerykę
Następny artykułListki i handbary