Superenduro od kuchni – możesz tam być!

Jesteś zagorzałym fanem motocyklowych Mistrzostw Świata? Stęskniłeś się już za zapachem benzyny, rykiem silników i ekstremalnymi emocjami? A może po kibicowaniu podczas trzech wyścigów głównych w trakcie zawodów nadal czujesz niedosyt?

Przygotuj swój zestaw kibica – uruchomiliśmy właśnie limitowaną pulę biletów na sesje treningowe! Inauguracyjna runda sezonu 2018 już 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Po raz pierwszy w Polsce motocyklowi fani mają szansę zajrzeć w kulisy świata SuperEnduro i spędzić wypełniony po brzegi galonami adrenaliny dzień! Zobacz jak przygotowują się do startu czołowi światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Podejrzyj z najlepszego sektoru zlokalizowanego zaraz obok toru jak Alfredo Gomez, Colton Haaker, Jonny Walker, Cody Webb czy Mario Roman trenują gdy nikt nie patrzy!

Zostań świadkiem ich pierwszych starć z trudnym i wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami. W tym roku, specjalnie dla naszych kibiców, stworzyliśmy możliwość obejrzenia zarówno wydarzenia głównego składającego się z trzech wyścigów, jak i uczestnictwa w treningach, kiedy to zawodnicy stawiają pierwsze kroki na torze, testują przeszkody i szukają najbardziej odpowiadających im linii jazdy. Dodatkowo, organizatorzy uruchomili właśnie promocję specjalną: 100 biletów przeznaczone jest dla najbardziej zagorzałych fanów, którzy już dziś otrzymają gratis wejściówkę na sesje treningowe. Wystarczy kupić dowolny bilet z kategorii cenowej 129,0zł lub wyższej.

Oferta specjalna trwa do końca wakacji, czyli do 31.08.2017r. lub do wyczerpania zapasów. Bądź czujny! Całkowita pula biletów wynosi jedynie 299 sztuk, a każdy z nich upoważnia do wstępu na trybuny podczas treningów w dniu zawodów, w godzinach 11:00 – 15:00. Cena biletów w regularnej sprzedaży wynosi 49,00zł.

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

fot: Lukas Nazdraczew/Sportainment