Taddy wraca do gry! – oficjalna informacja

Taddy Błażusiak rezygnuje z emerytury, by ścigać się nie tylko w całej serii SuperEnduro, ale pojedzie pełny sezon enduro 2018, również Erzberg. 

„To naprawdę ekscytujące, że wracam do zespołu Red Bull KTM Factory Racing”, powiedział Błażusiak. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie nowym rozdziałem w mojej karierze, będzie niesamowitym wyzwaniem, ekscytujacym dla mnie i wiernych mi kibiców”. Ostatnie miesiące Taddy spędził na promocyjnej współpracy z Red Bullem, był zaangażowany w szkolenia i testy. Okazało się jednak, że przy jego temperamencie i umiejętnościach to stanowczo za mało.

„Kiedy przestałem się ścigać pod koniec ubiegłorocznej serii SuperEnduro nie myślałem, że znowu stanę na maszynie. Byłem wypalony. Nie minęły jednak dwa miesiące i moje myślenie diametralnie się zmieniło. Wracam do rywalizacji!”. Taddy oczywiście pojedzie w barwach KTM… Pit Beier, dyrektor Motorsport KTM: „Mamy zaszczyt powitać Taddy’ego w naszym zespole na nadchodzący sezon. On jest prawdziwym mistrzem, niesamowitym ambasadorem marki KTM oraz samego enduro”. Taddy, widzimy się w Krakowie!

źródło: Enduro21