Tauron Arena czeka na Was!

    Już jutro najbardziej ekstremalny wieczór w TAURON Arenie Kraków. Zawodnicy na motocyklach, rowerach i skuterze śnieżnym zaprezentują mocną porcję efektownych tricków i po raz czwarty zachwycą krakowską publiczność. Jeśli jeszcze nie macie biletów na to wyjątkowe wydarzenie, to ostatnia szansa na ich zakup i zagwarantowanie mocnych wrażeń.

    Na dzień przed tym wielkim wydarzeniem, podczas konferencji prasowej, na pytania dziennikarzy odpowiadali organizatorzy i zawodnicy. Dodatkowo była to okazja do przyjrzenia się z bliska budowie toru, na którym jutro wystąpią najlepsi zawodnicy FMX i MTB. Marko Manthey jeden z dyrektorów firmy Sport Plus, właściciela formatu NIGHT of the JUMPs podkreślił, że bardzo się cieszy z ponownej wizyty w Krakowie i zaznaczył, że w sobotni wieczór rywalizacja będzie bardzo zacięta.

    Seria ma w tej chwili nowego lidera – Luca Ackermanna, który zdetronizował czterokrotnego Mistrza Świata Maikela Melero. Hiszpan na pewno tak łatwo nie odpuści i będzie starał się odzyskać prowadzenie. Przemysław Szymański ze Sportainment podkreślił, że zawodnicy stale przesuwają granice i prezentują najbardziej szalone ewolucje, o których jeszcze niedawno nikt nie sądził, że mogą być możliwe. Sprawia to, że podczas wydarzenia spodziewać się możemy spektakularnych tricków zarówno na motocyklach, jak i rowerach. Salto skuterem śnieżnym, które po raz pierwszy w Krakowie wykona Jason Cesco, będzie wisienką na tym ekstremalnym torcie.

    Warto zaznaczyć, że 22 marca TAURON Arena Kraków otrzymała Nagrodę Biznesu Sportowego, dla najlepszego obiektu sportowego. Wiceprezes Agencji Rozwoju Miasta, Jacek Gryzło, podkreślił, że to właśnie takie wydarzenia jak Diverse NIGHT of the JUMPs przyczyniają się do tego, że arena jest szeroko doceniana i nagradzana. Wielkie emocje już jutro. To będzie najbardziej spektakularna odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs w TAURON Arenie Kraków. Gwarantujemy, że zawodnicy dostarczą widzom wielu wrażeń. Jeśli jeszcze nie macie biletu na to wydarzenie możecie je jeszcze kupić w salonach EMPiK na terenie całego kraju, a jutro także w kasach TAURON Areny Kraków od godziny 13.00.

    fot. L. Nazdraczew